SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46465456

Holgyn s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2011
IČO
46465456
DIČ
2023396727
Sídlo
A. Bernoláka 20, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMUDr. Martina Milionová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Holgyn s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 22. 12. 2011. Vo vedení firmy: Martina Milionová, Branislav Holda a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € (−1,4 %) a zisk 54 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1248. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
172 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+69 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+4 %2016+0 %2017+2 %2018+9 %2019−3 %2020+15 %2021+8 %2022+3 %2023+16 %2024+4 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,9 %
  • Najlepší rok
    2023, +16 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,1 %
    +8,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,8 %
    +14,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,6 %
    +13,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,3 %
    +3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby172 151 €174 557 €167 326 €144 636 €141 104 €131 225 €114 300 €117 695 €108 460 €106 196 €105 766 €102 010 €—
Výsledok hospodárenia53 574 €38 936 €46 495 €53 775 €27 526 €30 791 €32 271 €15 464 €13 571 €14 352 €590 €880 €8 059 €
Aktíva spolu164 288 €198 964 €226 266 €221 967 €189 621 €174 522 €131 971 €149 934 €144 575 €148 042 €171 820 €192 264 €199 347 €
Vlastné imanie153 906 €192 805 €218 385 €209 525 €155 750 €128 224 €97 433 €65 162 €49 698 €36 126 €21 774 €21 185 €20 305 €
Podané29. 3. 202627. 3. 202528. 3. 202428. 3. 202317. 5. 202214. 6. 202129. 6. 202031. 3. 201930. 3. 201828. 3. 20178. 9. 201631. 3. 201628. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1248. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Bernoláka 20, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28929/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia s odborným zameraním gynekológia a pôrodníctvo, ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctveod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
31 zmlúv
posledná 2. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251248. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 3. 2019Nový spoločníkMUDr. Marián Holda, podiel 50 %
  3. 22. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46465456

Holgyn s.r.o. – tržby 172 tis. € – IČO 46465456