SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46465880

B.P.V. bus, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2012
IČO
46465880
DIČ
2820017387
Sídlo
Mierová 38/1093, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľPeter Pjaták

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B.P.V. bus, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 4. 1. 2012. Vo vedení firmy: Peter Pjaták. V roku 2025 mala firma tržby 78 tis. € (+66,1 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať154. z 300 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
78 tis. €
Za rok
+66 %
Od 2013
−23 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+42 %2015+31 %2016+8 %2017+7 %2018−2 %2019−24 %2020−88 %2021−39 %2022×4,22023−3 %2024−1 %2025+66 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,2 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,8 %
    +19,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,9 %
    +30,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,5 %
    +26,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,3 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby77 589 €46 725 €47 090 €48 498 €11 633 €19 224 €160 609 €212 446 €216 520 €202 394 €187 985 €143 112 €101 063 €
Výsledok hospodárenia9 123 €−3 444 €−3 112 €−2 043 €23 219 €3 696 €20 978 €25 376 €25 017 €21 636 €19 508 €11 392 €−5 472 €
Aktíva spolu52 195 €40 635 €41 869 €51 404 €41 045 €25 647 €91 808 €109 193 €84 468 €77 280 €76 181 €40 866 €43 940 €
Vlastné imanie43 679 €34 556 €38 000 €41 112 €—19 935 €87 610 €99 949 €74 573 €49 556 €27 920 €8 412 €−2 979 €
Podané21. 3. 202622. 3. 20251. 4. 202431. 3. 202325. 6. 202230. 3. 202127. 3. 20204. 3. 201925. 3. 201825. 3. 201725. 3. 20165. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
154. z 300 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820017387
platiteľ od 28. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 38/1093, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25360/P
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49390 Ostatná osobná pozemná doprava i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2012
  • výkon povolania prevádzkovateľa osobnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 4 (štyri)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná osobná pozemná doprava i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 41 tis. € · posledná 2. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb/žiakov - Škola v prírode300 €2. 7. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb - Košice 22.apríla 2026380 €25. 2. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb - korčuľovanie predškolákov (november)300 €28. 10. 2025
  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb - Východná 27. 6. 2025270 €27. 3. 2025
  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb - korčuľovanie predškolákov750 €7. 3. 2025
  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb - Škola v prírode 30. 9. 2024 a 4. 10. 2024320 €28. 6. 2024
  • Základná škola s materskou školou, Kamienka 113Zmluva o preprave osôb - Bojnice 2. júl 2024720 €19. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025154. z 300
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná osobná pozemná doprava i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2820017387
  3. 30. 9. 2022Nový spoločníkPeter Pjaták, podiel 100 %
  4. 4. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná osobná pozemná doprava i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46465880

B.P.V. bus, s.r.o. – tržby 78 tis. € – IČO 46465880