SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46470034

EUROCESTY s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46470034
DIČ
2820009577
Sídlo
Mandľová 539/96, 851 10 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Oliver Komenda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROCESTY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 1. 2012. Vo vedení firmy: Oliver Komenda. V roku 2025 mala firma tržby 178 tis. € (−7,6 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať698. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
178 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
−9 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−34 %2015−7 %2016+61 %2017+1 %2018+13 %2019−2 %2020−3 %2021+0 %2022+26 %2023−11 %2024−19 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +61 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,8 %
    +4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    10,6 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    290,4 %
    +9,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby177 513 €192 091 €236 454 €264 225 €209 470 €209 470 €214 906 €218 891 €193 959 €192 789 €119 812 €128 729 €195 204 €
Výsledok hospodárenia8 533 €799 €−3 906 €10 827 €−26 954 €−26 954 €−33 227 €14 108 €−14 605 €−11 430 €−49 658 €−67 698 €−5 339 €
Aktíva spolu80 400 €88 897 €93 125 €82 192 €55 098 €55 098 €40 867 €68 931 €50 612 €76 820 €76 729 €102 423 €178 764 €
Vlastné imanie−153 067 €−161 011 €−161 810 €−157 904 €−183 783 €−183 783 €−156 829 €−123 602 €−137 711 €−123 105 €−111 675 €−62 070 €5 461 €
Podané29. 6. 20266. 8. 20256. 8. 20256. 8. 202530. 6. 202231. 3. 202128. 10. 202031. 3. 20192. 4. 201830. 6. 201730. 6. 201629. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
698. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820009577
platiteľ od 6. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mandľová 539/96, 851 10 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78128/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • zámočníctvo,od 2012
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel,od 2012
  • opravy pracovných strojov,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 1 tis. € · posledná 14. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025698. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 1. 2023Nový spoločníkIng. Oliver Komenda, podiel 100 %
  3. 6. 2. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2820009577
  4. 1. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46470034

EUROCESTY s. r. o. – tržby 178 tis. € – IČO 46470034