SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46470158

IRC s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2011

predtým IQ Constructions, s.r.o.

IČO
46470158
DIČ
2023396331
Sídlo
Bratislavská cesta 4303, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľImrich Illés+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IRC s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 21. 12. 2011. Vo vedení firmy: Imrich Illés a Erika Méry. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+219,0 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať270. z 828 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
+219 %
Od 2013
+35 %
050 tis.100 tis.2013—2014−30 %2015−91 %2016−82 %2017+74 %2018×24,32019−12 %2020−53 %2021+1 %2022+24 %2023+1 %2024+61 %2025+219 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2018, ×24,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    38,0 %
    +89,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    36,2 %
    +49,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    140,9 %
    −28,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby98 635 €30 920 €19 178 €18 900 €15 260 €15 085 €32 091 €36 282 €1 496 €860 €4 814 €50 895 €73 157 €
Výsledok hospodárenia37 465 €−15 806 €−1 658 €−1 165 €1 556 €−16 336 €−15 879 €−10 196 €−14 240 €−980 €264 €−10 369 €−30 €
Aktíva spolu103 626 €115 558 €52 172 €44 433 €15 955 €19 897 €31 793 €42 796 €59 983 €4 172 €4 693 €12 311 €47 277 €
Vlastné imanie−42 346 €−79 810 €−64 004 €−62 345 €−61 180 €−62 735 €−46 399 €−30 521 €−20 324 €−6 085 €−5 105 €−5 369 €843 €
Podané29. 6. 202617. 6. 202510. 6. 202423. 6. 202329. 6. 202230. 6. 202117. 3. 202029. 3. 201914. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
270. z 828 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023396331
platiteľ od 13. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská cesta 4303, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30499/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
IQ Constructions, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných ako základných služiebod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba stavebnostolárska a tesárska — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 26. 6. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025270. z 828
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba stavebnostolárska a tesárska).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

28 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 28.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2023Presun sídlaBratislavská cesta 4303 Komárnopredtým Mederčská 81 Komárno
  3. 5. 4. 2018Presun sídlaMederčská 81 Komárnopredtým Prvá priečna ul. 5099/5B Komárno
  4. 5. 4. 2018Nový spoločníkImrich Illés, podiel 60 %
  5. 5. 4. 2018Nový spoločníkIng. Erika Méry, podiel 40 %
  6. 9. 3. 2018Nový člen vedeniaIng. Erika Méry, konateľ
  7. 13. 10. 2015Presun sídlaPrvá priečna ul. 5099/5B Komárnopredtým Slnečnicová 803 Komárno-Nová Sráž
  8. 27. 9. 2014Zmena obchodného menaIRC s.r.o.predtým IQ Constructions, s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba stavebnostolárska a tesárska s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46470158

IRC s.r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 46470158