SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46471367

VIADI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46471367
DIČ
2023392811
Sídlo
Jesenského 10, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIvan Děkanovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VIADI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 15. 12. 2011. Vo vedení firmy: Ivan Děkanovský a Beáta Bartók. V roku 2025 mala firma tržby 84 tis. € (−46,1 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať125. z 279 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
84 tis. €
Za rok
−46 %
Od 2013
+223 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+200 %2015+60 %2016+29 %2017+12 %2018−5 %2019−13 %2020−23 %2021−49 %2022+41 %2023−23 %2024+144 %2025−46 %
  • Najlepší rok
    2014, +200 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,5 %
    −14,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -20,5 %
    −32,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    163,9 %
    +39,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby83 675 €155 234 €63 564 €82 541 €58 602 €114 265 €148 020 €169 890 €179 182 €160 182 €124 071 €77 588 €25 872 €
Výsledok hospodárenia−7 974 €8 026 €−27 179 €−30 675 €−39 726 €−7 512 €10 782 €42 351 €6 226 €−56 944 €−45 167 €−39 194 €−14 389 €
Aktíva spolu38 814 €69 756 €19 967 €61 169 €116 135 €160 218 €115 293 €110 062 €37 261 €43 108 €43 897 €36 582 €29 089 €
Vlastné imanie−24 790 €−16 816 €−24 842 €2 337 €10 012 €49 738 €57 250 €46 469 €4 117 €−192 249 €−135 305 €−90 138 €−50 945 €
Podané1. 5. 20266. 5. 202527. 3. 20247. 3. 202318. 3. 202216. 3. 202116. 3. 20201. 7. 20191. 7. 201822. 3. 201711. 4. 201626. 6. 201515. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
125. z 279 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023392811
platiteľ od 24. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jesenského 10, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28862/V
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5630 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • prevádzka malých plavidielod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 23. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5630), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025125. z 279
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 1. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2025Nový spoločníkIng. Beáta Bartók, podiel 50 %
  3. 31. 12. 2025Nový spoločníkIvan Děkanovský, podiel 50 %
  4. 22. 12. 2025Nový člen vedeniaIng. Beáta Bartók, konateľ
  5. 24. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023392811
  6. 15. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46471367

VIADI s.r.o. – tržby 84 tis. € – IČO 46471367