SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46472495

STROJSERVIS SK spol. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sereď · od 2011

predtým STROJSERVIS SK spol. s r.o.

IČO
46472495
DIČ
2820006871
Sídlo
Šulekovská 1460, 926 01 Sereď
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Sedláček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STROJSERVIS SK spol. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, v registri od 22. 12. 2011. Vo vedení firmy: Vladimír Sedláček. V roku 2025 mala firma tržby 115 tis. € (−25,4 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1153. z 3 012 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
115 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2014
−51 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+40 %2016−54 %2017+60 %2018−4 %2019−17 %2020−5 %2021−29 %2022+49 %2023−19 %2024−1 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -14,9 %
    −16,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -66,2 %
    −73,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    127,6 %
    +50,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby115 148 €154 324 €156 076 €191 744 €128 532 €182 245 €192 122 €231 552 €240 036 €150 261 €328 079 €234 082 €—
Výsledok hospodárenia−17 189 €2 833 €−28 404 €10 204 €−87 537 €−58 548 €10 506 €142 068 €−134 577 €−65 726 €−44 766 €−93 113 €61 €
Aktíva spolu25 977 €38 990 €51 491 €104 355 €117 722 €202 698 €156 908 €121 461 €120 090 €239 537 €139 214 €240 940 €243 686 €
Vlastné imanie−7 158 €9 068 €6 235 €20 639 €10 435 €−4 115 €54 434 €43 930 €−100 665 €3 821 €70 506 €−54 729 €38 384 €
Podané28. 2. 202624. 6. 202510. 6. 202417. 6. 202329. 6. 202210. 2. 20211. 3. 202024. 2. 201918. 2. 20185. 2. 201714. 2. 201627. 2. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1153. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820006871
platiteľ od 1. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šulekovská 1460, 926 01 Sereď
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28590/T
Základné imanie
60 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
STROJSERVIS SK spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sereď.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • medzinárodná nákladná cestná dopravaod 2011
  • opravy pracovných strojovod 2011
  • kovoobrábanieod 2011
  • zámočníctvood 2011
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 9. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1Dodatok č. 2 k Zmluve o nájme hnuteľnej veci zo dňa 08.06.2021123 €9. 2. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251153. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 8. 2022Nový spoločníkIng. Vladimír Sedláček, podiel 65 %
  3. 1. 6. 2019Nový spoločníkJUDr. Mária Vargová, podiel 35 %
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Sedláček
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Sedláček
  6. 1. 2. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2820006871
  7. 22. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46472495

STROJSERVIS SK spol. s.r.o. – tržby 115 tis. € – IČO 46472495