SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46474919

Obi SOFT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2012
IČO
46474919
DIČ
2820015308
Sídlo
Kremnická 6, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Paľun

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Obi SOFT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 3. 1. 2012. Vo vedení firmy: Martin Paľun. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € (−90,7 %) a stratu 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3774. z 4 283 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
−91 %
Od 2014
−68 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+114 %2016+53 %2017−18 %2018−18 %2019+7 %2020−9 %2021+24 %2022+35 %2023−6 %2024+1 %2025−91 %
  • Najlepší rok
    2015, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -182,1 %
    −225,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -54,0 %
    −142,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -51,6 %
    −137,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,4 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 123 €108 410 €107 096 €113 645 €84 000 €67 969 €74 369 €69 655 €84 805 €103 421 €67 541 €31 495 €—
Výsledok hospodárenia−18 436 €46 691 €41 413 €47 514 €36 998 €27 806 €14 397 €9 182 €12 671 €17 955 €16 826 €−6 111 €14 004 €
Aktíva spolu35 716 €54 586 €49 363 €58 826 €79 460 €76 882 €80 426 €72 107 €62 352 €62 236 €67 504 €34 694 €43 551 €
Vlastné imanie34 147 €52 583 €47 305 €53 406 €70 696 €69 949 €60 098 €70 420 €61 238 €48 567 €47 565 €30 739 €36 850 €
Podané23. 1. 20269. 3. 20254. 3. 202419. 2. 202315. 2. 20224. 3. 20213. 3. 20207. 3. 20195. 3. 201814. 3. 201722. 3. 201617. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3774. z 4 283 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820015308
platiteľ od 1. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kremnická 6, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21393/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • počítačové službyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253774. z 4 283
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 23. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2820015308
  3. 3. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46474919

Obi SOFT s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 46474919