SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46475753

Profi Electric, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2011
IČO
46475753
DIČ
2023394373
Sídlo
Žilinská 790/17, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľRichard Bartoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Profi Electric, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 22. 12. 2011. Vo vedení firmy: Richard Bartoš. V roku 2025 mala firma tržby 612 tis. € (−1,0 %) a zisk 86 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať341. z 2 869 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
612 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+370 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+83 %2015−61 %2016+152 %2017−10 %2018+154 %2019+10 %2020−53 %2021+143 %2022−34 %2023−18 %2024+69 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,8 %
  • Najlepší rok
    2018, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,0 %
    +8,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,0 %
    +12,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,3 %
    +7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,4 %
    −9,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby611 526 €617 442 €366 351 €448 970 €683 846 €281 150 €593 308 €537 184 €211 198 €234 692 €93 119 €238 480 €130 156 €
Výsledok hospodárenia85 916 €33 632 €19 388 €1 952 €19 495 €786 €17 178 €1 091 €5 958 €589 €1 161 €2 949 €−12 329 €
Aktíva spolu528 040 €382 306 €340 499 €312 676 €246 532 €337 458 €336 425 €291 913 €189 971 €152 125 €48 259 €195 505 €27 005 €
Vlastné imanie182 659 €96 742 €63 940 €40 302 €53 755 €34 260 €90 302 €73 124 €45 034 €8 075 €5 098 €3 936 €1 315 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202521. 6. 202429. 6. 202323. 5. 202230. 6. 202130. 6. 202025. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
341. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
23 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023394373
platiteľ od 23. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žilinská 790/17, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 25513/R
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2011
  • montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
  • projektovanie, montáž, vykonávanie revízií, oprava a údržba meracej a regulačnej technikyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 27. 6. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025341. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 5. 2022Zápis konečného užívateľa výhodRichard Bartoš
  3. 23. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023394373
  4. 22. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46475753

Profi Electric, s. r. o. – tržby 612 tis. € – IČO 46475753