SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46476024

APEN s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Dubnica · od 2011
IČO
46476024
DIČ
2023396320
Sídlo
Topoľová 990/21, 018 51 Nová Dubnica
firmy v okolí

KonateľPeter Tehlár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

APEN s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dubnica, v registri od 14. 12. 2011. Vo vedení firmy: Peter Tehlár a Václav Pejřil. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+15,5 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať393. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+16 %
Od 2013
+3954 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−45 %2015×8,32016+131 %2017−13 %2018+28 %2019−5 %2020+35 %2021+21 %2022+36 %2023+6 %2024+34 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2015, ×8,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,4 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,6 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 469 699 €1 272 012 €952 073 €897 203 €662 119 €547 574 €405 826 €426 272 €331 745 €383 091 €165 895 €20 073 €36 253 €
Výsledok hospodárenia2 893 €12 232 €9 101 €34 850 €2 507 €8 060 €23 795 €21 101 €22 845 €50 341 €14 546 €−5 063 €783 €
Aktíva spolu577 955 €599 025 €501 507 €552 978 €518 724 €572 799 €470 061 €330 834 €269 719 €162 143 €44 226 €11 662 €25 763 €
Vlastné imanie204 705 €204 155 €191 923 €182 824 €147 974 €145 472 €137 411 €113 615 €92 512 €69 667 €16 827 €2 281 €7 344 €
Podané27. 3. 202623. 6. 202515. 6. 202431. 5. 202314. 3. 202227. 3. 202130. 3. 202011. 3. 201910. 3. 201812. 5. 201713. 3. 201628. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
393. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023396320
platiteľ od 1. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Topoľová 990/21, 018 51 Nová Dubnica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 25475/R
Základné imanie
7 500 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Dubnica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • projektovanie a konštruovanie elektrickýách zariadeníod 2011
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
  • fotografické službyod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
29 zmlúv
spolu 428 tis. € · posledná 24. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Trnavský samosprávny krajZmluva o dielo24 tis. €24. 6. 2026
  • Mesto Nová DubnicaSevisná zmluva3 tis. €16. 12. 2025
  • Trnavský samosprávny krajZMLUVA O DIELO40 tis. €23. 6. 2025
  • Slovenská inovačná a energetická agentúraRámcová zmluva na zabezpečenie servisných služieb klimatizačných jednotiek č. 50/2025/SCS44 tis. €2. 4. 2025
  • Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Zmluvy o servise klimatizačných zariadení3 tis. €10. 3. 2025
  • Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Dohoda o ukončení platnosti a účinnosti Zmluvy o servise klimatizačných zariadení—7. 3. 2025
  • Mesto Nová DubnicaServisná zmluva1 tis. €28. 4. 2024
  • Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Zmluva o servise klimatizačných zariadení4 tis. €4. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025393. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodPeter Tehlár
  3. 9. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodVáclav Pejřil
  4. 2. 3. 2024Presun sídlaTopoľová 990/21 Nová Dubnicapredtým 667 Trenčianske Stankovce
  5. 2. 3. 2024Nový spoločníkPeter Tehlár, podiel 55 %
  6. 26. 2. 2016Nový spoločníkVáclav Pejřil, podiel 45 %
  7. 4. 2. 2016Nový člen vedeniaVáclav Pejřil, konateľ
  8. 17. 1. 2014Nový člen vedeniaPeter Tehlár, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46476024

APEN s. r. o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 46476024