SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46476695

KVC - KARDIOVASKULÁRNE CENTRUM, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2011
IČO
46476695
DIČ
2023392393
Sídlo
Prieložtek 1, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMUDr. Lívia Jamrišková, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KVC - KARDIOVASKULÁRNE CENTRUM, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 21. 12. 2011. Vo vedení firmy: Lívia Jamrišková a Milan Jamriška. V roku 2025 mala firma tržby 327 tis. € (+22,8 %) a zisk 121 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať417. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
327 tis. €
Za rok
+23 %
Od 2013
+171 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+5 %2015+5 %2016+33 %2017−5 %2018+22 %2019+7 %2020−3 %2021−6 %2022−6 %2023+7 %2024+33 %2025+23 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    37,2 %
    +5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,5 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,8 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,8 %
    −0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby326 508 €265 933 €200 595 €186 771 €198 924 €211 419 €216 958 €203 570 €166 270 €175 520 €132 401 €126 561 €120 350 €
Výsledok hospodárenia121 341 €83 259 €64 345 €61 373 €79 026 €89 532 €92 170 €98 761 €69 234 €75 758 €41 189 €34 509 €33 064 €
Aktíva spolu435 905 €375 511 €352 849 €330 272 €383 685 €395 047 €304 809 €318 933 €279 939 €222 609 €144 959 €125 635 €92 068 €
Vlastné imanie410 779 €353 783 €331 897 €267 552 €374 737 €387 881 €298 349 €304 940 €275 413 €206 178 €130 421 €89 232 €54 722 €
Podané16. 3. 202617. 3. 20251. 3. 202416. 3. 202310. 3. 202224. 3. 202111. 3. 202012. 3. 20197. 3. 201827. 2. 201729. 2. 201610. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
417. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prieložtek 1, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 55813/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
31 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025417. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46476695

KVC - KARDIOVASKULÁRNE CENTRUM, s. r. o. – tržby 327 tis. € – IČO 46476695