SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46478264

Casareal, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2011
IČO
46478264
DIČ
2820018707
Sídlo
Teplická 2294/70, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľIng. Mgr. Lucia Tomovičová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Casareal, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 24. 12. 2011. Vo vedení firmy: Lucia Tomovičová. V roku 2025 mala firma tržby 149 tis. € (+134,3 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať677. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
149 tis. €
Za rok
+134 %
Od 2013
−71 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+58 %2015+20 %2016−13 %2017−14 %2018−21 %2019+22 %2020−29 %2021−47 %2022−33 %2023+0 %2024−65 %2025+134 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +134 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,9 %
    +3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,6 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,2 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby148 632 €63 432 €181 581 €181 581 €269 711 €508 637 €713 831 €586 464 €742 160 €860 721 €984 263 €817 568 €518 221 €
Výsledok hospodárenia11 780 €2 768 €−26 294 €−10 690 €1 264 €25 602 €19 054 €32 605 €21 414 €42 713 €29 706 €−31 060 €30 762 €
Aktíva spolu813 647 €830 491 €945 242 €968 752 €1 140 717 €1 326 289 €1 652 546 €2 157 656 €2 657 561 €2 957 527 €2 597 845 €2 283 187 €1 645 737 €
Vlastné imanie177 342 €165 562 €162 794 €189 088 €199 778 €198 514 €172 912 €153 858 €126 253 €104 840 €62 127 €32 421 €63 481 €
Podané26. 6. 202625. 6. 202521. 6. 202429. 6. 202315. 6. 202224. 6. 202128. 4. 202016. 6. 201925. 6. 201813. 6. 201727. 6. 20165. 6. 201516. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
677. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820018707
platiteľ od 28. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Teplická 2294/70, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28617/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025677. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2023Presun sídlaTeplická 2294/70 Piešťanypredtým Winterova 1777/60 Piešťany
  3. 3. 7. 2021Nový spoločníkIng. Mgr. Lucia Tomovičová, podiel 100 %
  4. 28. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2820018707
  5. 24. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46478264

Casareal, s.r.o. – tržby 149 tis. € – IČO 46478264