SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46480412

NG-International & Co. k. s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2012

predtým NG-International & Co. k.s.

IČO
46480412
DIČ
2023419915
Sídlo
Štefánikova 7, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KomplementárNG-International s. r. o.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NG-International & Co. k. s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 2. 2012. Vo vedení firmy: NG-International s. r. o. a Anna Benedikovičová. V roku 2024 mala firma tržby 258 tis. € (−26,0 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 239 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
258 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2014
+71 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+17 %2016−10 %2017+93 %2019+184 %2020+5 %2021−79 %2022+110 %2023−13 %2024−26 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2019, +184 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -3,5 %
    +14,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,7 %
    +9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,9 %
    +5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby258 010 €348 806 €398 873 €189 714 €917 029 €877 419 €—308 659 €160 044 €177 625 €151 254 €—
Výsledok hospodárenia−8 942 €−60 792 €57 495 €15 618 €76 900 €432 149 €0 €174 158 €105 714 €110 700 €88 482 €167 724 €
Aktíva spolu1 015 752 €1 013 728 €1 016 097 €912 103 €841 801 €721 166 €625 €246 609 €257 576 €231 436 €123 340 €455 348 €
Vlastné imanie512 823 €521 765 €582 557 €525 062 €509 674 €432 774 €625 €174 783 €106 339 €111 325 €89 107 €398 816 €
Podané30. 9. 20259. 10. 20242. 10. 202315. 6. 202224. 9. 202126. 8. 202026. 6. 201921. 11. 20185. 10. 20179. 6. 201628. 10. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 239 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023419915
platiteľ od 1. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 7, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 1120/B
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
NG-International & Co. k.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2012
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovov,od 2015
  • Výroba zdravotníckych pomôcokod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202451. z 239
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

33 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 33.

História zmien

Posledná zmena 30. 9. 2025 · 3 záznamy

  1. 30. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 24. 5. 2012Nový člen vedeniaIng. Anna Benedikovičová, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  3. 2. 2. 2012Vznik firmyKomanditná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46480412

NG-International & Co. k. s. – tržby 258 tis. € – IČO 46480412