SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46481044

CARE Sandwiches s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým CH - DIANA s. r. o.

IČO
46481044
DIČ
2023458921
Sídlo
Dunajská 24, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMihael VUKIČEVIC

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CARE Sandwiches s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 23. 2. 2012. Vo vedení firmy: Mihael VUKIČEVIC. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať869. z 1 246 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
+264 %
Od 2013
−4 %
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2015+1 %2016+46 %2017−27 %2018−75 %2019−55 %2020−70 %2021+233 %2022+119 %2025+264 %
  • Najlepší rok
    2025, +264 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -83,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -52,9 %
    −51,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -25,7 %
    −24,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,4 %
    +50,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby15 942 €——4 379 €2 000 €600 €2 000 €4 416 €17 804 €24 384 €16 700 €16 550 €
Výsledok hospodárenia−13 375 €−507 €0 €−6 738 €1 511 €510 €1 580 €2 370 €−4 162 €13 870 €12 911 €12 484 €
Aktíva spolu52 024 €39 172 €39 170 €42 847 €48 663 €45 137 €44 627 €43 047 €40 819 €45 405 €30 229 €21 213 €
Vlastné imanie25 287 €38 663 €39 170 €39 169 €45 907 €44 396 €43 886 €42 306 €39 936 €44 099 €30 229 €17 484 €
Podané23. 6. 202621. 10. 202511. 9. 20242. 5. 202312. 1. 202230. 6. 202115. 12. 20201. 4. 20193. 4. 201830. 6. 201730. 6. 201613. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
869. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023458921
platiteľ od 25. 9. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dunajská 24, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 79477/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CH - DIANA s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ a kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025869. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

94 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 94.

História zmien

Posledná zmena 6. 8. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 8. 2026Nový spoločníkMihael VUKIČEVIC, podiel 51 %
  2. 6. 8. 2026Nový spoločníkTamara Krstić, podiel 24,5 %
  3. 6. 8. 2026Nový spoločníkVladimir Krstic, podiel 24,5 %
  4. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 10. 10. 2024Nový člen vedeniaMihael VUKIČEVIC, konateľ
  6. 25. 9. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023458921
  7. 23. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46481044

CARE Sandwiches s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 46481044