SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46490060

CEPIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2012
IČO
46490060
DIČ
2023399576
Sídlo
Sidónie Sakalovej 170/20, 014 01 Bytča
firmy v okolí

KonateľMgr. Štefan Cedzo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CEPIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 4. 1. 2012. Vo vedení firmy: Štefan Cedzo. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−19,3 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať125. z 1 593 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−19 %
Od 2013
+6868 %
02 mil.4 mil.2013—2014+31 %2015−8 %2016+9 %2017+5 %2018+156 %2019×6,52020+102 %2021−19 %2022+131 %2023+110 %2024−53 %2025−19 %
  • Najlepší rok
    2019, ×6,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,8 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,2 %
    −9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 187 098 €1 470 649 €3 121 521 €1 486 980 €644 879 €791 796 €392 176 €60 483 €23 671 €22 504 €20 573 €22 323 €17 037 €
Výsledok hospodárenia20 275 €4 189 €107 448 €176 030 €6 094 €8 577 €12 456 €5 747 €3 520 €2 481 €1 459 €317 €−2 821 €
Aktíva spolu852 665 €1 029 221 €1 412 004 €746 562 €247 049 €144 067 €214 899 €47 428 €36 186 €11 744 €9 071 €7 659 €12 244 €
Vlastné imanie348 005 €327 730 €323 700 €216 252 €40 222 €34 411 €25 834 €13 377 €7 630 €4 110 €1 630 €171 €−503 €
Podané29. 6. 202611. 6. 20256. 6. 202428. 6. 202326. 6. 20224. 6. 20212. 6. 202010. 6. 201927. 4. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 4. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
125. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
17 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023399576
platiteľ od 15. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sidónie Sakalovej 170/20, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 55905/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 2012
  • poskytovanie sociálnych služiebod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 865 tis. € · posledná 17. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025125. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Štefan Cedzo
  3. 15. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023399576
  4. 4. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46490060

CEPIS, s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 46490060