SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46490761

Roland Bluska s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46490761
DIČ
2820014758
Sídlo
Studenohorská 12, 841 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRoland Bluska

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Roland Bluska s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 14. 1. 2012. Vo vedení firmy: Roland Bluska. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (−42,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6087. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
−42 %
Od 2014
+13 %
050 tis.100 tis.2014—2015+62 %2016−16 %2017−11 %2018+56 %2019−48 %2020+62 %2021+8 %2022−52 %2023+153 %2024−4 %2025−42 %
  • Najlepší rok
    2023, +153 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,0 %
    +31,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby55 027 €95 015 €99 152 €39 238 €82 464 €76 202 €47 118 €90 993 €58 513 €65 998 €78 965 €48 786 €—
Výsledok hospodárenia1 803 €2 918 €8 171 €2 448 €7 108 €14 040 €9 490 €6 742 €6 525 €4 270 €16 563 €627 €3 211 €
Aktíva spolu171 272 €113 804 €117 002 €112 532 €109 650 €109 894 €92 432 €106 648 €76 556 €97 212 €68 037 €58 011 €53 059 €
Vlastné imanie112 975 €111 172 €108 254 €100 083 €97 632 €90 525 €76 485 €86 996 €62 752 €46 227 €28 957 €12 394 €11 768 €
Podané29. 3. 202631. 3. 202527. 3. 202431. 3. 202311. 3. 20225. 3. 202127. 3. 202028. 3. 201916. 3. 201817. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6087. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2820014758
platiteľ od 4. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Studenohorská 12, 841 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78517/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti,od 2012
  • bezpečnostnotechnická služba,od 2012
  • technik požiarnej ochrany,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 31. 12. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256087. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 5. 2024Nový spoločníkRoland Bluska, podiel 100 %
  3. 18. 1. 2014Presun sídlaStudenohorská 12 Bratislavapredtým Bajkalská 29C Bratislava
  4. 4. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2820014758
  5. 14. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46490761

Roland Bluska s. r. o. – tržby 55 tis. € – IČO 46490761