SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46491660

Levamen, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2012
IČO
46491660
DIČ
2023413403
Sídlo
Ulica Janka Alexyho 2748/7, 984 03 Lučenec
firmy v okolí

KonateľMUDr. Iveta Mikulášová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Levamen, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 8. 2. 2012. Vo vedení firmy: Iveta Mikulášová a Ján Mikuláš. V roku 2025 mala firma tržby 82 tis. € (+35,1 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2124. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
82 tis. €
Za rok
+35 %
Od 2013
+163 %
050 tis.100 tis.2013—2014−0 %2015+10 %2016+4 %2017+3 %2018+25 %2019−7 %2020−5 %2021+24 %2022+4 %2023+2 %2024+12 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2025, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,0 %
    +22,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    56,6 %
    +31,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,3 %
    +17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,5 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby81 543 €60 361 €53 953 €52 707 €50 449 €40 594 €42 530 €45 766 €36 550 €35 402 €33 994 €30 991 €31 046 €
Výsledok hospodárenia25 270 €4 953 €1 935 €−410 €1 982 €687 €1 186 €8 900 €3 669 €1 014 €−4 086 €−3 599 €−1 457 €
Aktíva spolu95 934 €54 231 €45 443 €37 938 €30 136 €39 669 €33 887 €34 051 €19 624 €15 829 €14 367 €18 541 €21 321 €
Vlastné imanie44 649 €19 379 €14 426 €12 490 €12 900 €10 918 €10 231 €9 045 €145 €−3 523 €−4 537 €−451 €3 148 €
Podané21. 6. 202629. 6. 202516. 6. 202425. 6. 20234. 5. 202224. 3. 20212. 4. 202028. 3. 201924. 3. 201829. 6. 20178. 4. 201631. 3. 20153. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2124. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023413403
platiteľ od 1. 9. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Janka Alexyho 2748/7, 984 03 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21590/S
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia špecializovaná, odborné zameranie: psychiatriaod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • počítačové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
37 zmlúv
posledná 15. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 4. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252124. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023413403
  3. 5. 5. 2020Nový spoločníkMgr. Ján Mikuláš, podiel 100 %
  4. 16. 4. 2020Nový člen vedeniaMgr. Ján Mikuláš, konateľ
  5. 8. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46491660

Levamen, s.r.o. – tržby 82 tis. € – IČO 46491660