SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46492828

MILENIUM MEDIA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012

predtým EBANO, s. r. o.

IČO
46492828
DIČ
2820017442
Sídlo
Ázijská trieda 3817/7, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Jura

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MILENIUM MEDIA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce, v registri od 10. 1. 2012. Vo vedení firmy: Branislav Jura. V roku 2025 mala firma tržby 477 tis. € (+2,3 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať110. z 695 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
477 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+1205 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+4 %2016×9,82017−44 %2018+45 %2019+4 %2020−26 %2021+30 %2022+24 %2023+11 %2024+12 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2016, ×9,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,7 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,0 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby477 146 €466 458 €416 829 €373 851 €302 459 €232 991 €316 736 €305 675 €210 235 €374 565 €38 143 €36 566 €—
Výsledok hospodárenia7 259 €19 726 €77 737 €7 887 €−44 200 €−61 967 €17 699 €1 886 €−43 301 €24 958 €−12 607 €9 697 €−8 354 €
Aktíva spolu419 799 €510 637 €610 393 €523 657 €527 042 €552 059 €545 995 €575 760 €630 440 €662 043 €701 921 €381 263 €144 143 €
Vlastné imanie390 557 €438 298 €419 330 €341 593 €398 706 €363 494 €400 461 €415 762 €420 999 €432 300 €338 294 €350 901 €−3 882 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202227. 6. 202127. 6. 20201. 5. 201927. 5. 20183. 3. 201729. 6. 201616. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
110. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820017442
platiteľ od 1. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ázijská trieda 3817/7, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 31199/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EBANO, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom /konzervovanie/,od 2012
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2012
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2012
  • fotografické služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 22. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025110. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 12. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Branislav Jura
  3. 16. 2. 2017Presun sídlaÁzijská trieda 3817/7 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovcepredtým Murgašova 3 Košice
  4. 16. 2. 2017Nový spoločníkIng. Branislav Jura, podiel 100 %
  5. 6. 11. 2012Presun sídlaMurgašova 3 Košicepredtým Zámocká 30 Bratislava
  6. 16. 10. 2012Nový člen vedeniaIng. Branislav Jura, konateľ
  7. 7. 3. 2012Zmena obchodného menaMILENIUM MEDIA, s. r. o.predtým EBANO, s. r. o.
  8. 7. 3. 2012Presun sídlaZámocká 30 Bratislavapredtým Košická 44 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46492828

MILENIUM MEDIA, s. r. o. – tržby 477 tis. € – IČO 46492828