SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46498192

Invest Capital Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým BPS Stebník, s. r. o.

IČO
46498192
DIČ
2023722063
Sídlo
Kubačova 1/A, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Fuchs

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Invest Capital Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 1. 2012. Vo vedení firmy: Peter Fuchs. V roku 2025 mala firma tržby 138 tis. € (−2,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať498. z 1 367 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
138 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2017
+22 %
0100 tis.200 tis.2017—2018+13 %2019−21 %2020+28 %2021−19 %2022+66 %2023−26 %2024+11 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    −4,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby137 641 €140 600 €127 202 €172 041 €103 791 €128 648 €100 900 €127 610 €112 605 €————
Výsledok hospodárenia7 129 €13 640 €11 281 €19 742 €−6 574 €5 664 €−12 475 €−5 080 €−11 298 €−634 €−626 €−821 €−464 €
Aktíva spolu626 284 €619 051 €618 797 €611 331 €604 395 €621 657 €579 014 €885 061 €879 272 €298 425 €298 899 €298 925 €299 536 €
Vlastné imanie554 060 €546 931 €557 801 €546 520 €526 778 €533 352 €533 179 €840 653 €845 733 €297 095 €297 729 €298 355 €299 176 €
Podané5. 5. 202629. 4. 202530. 4. 202417. 5. 20236. 5. 20223. 6. 202130. 3. 20206. 6. 201926. 3. 201810. 5. 201720. 6. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
498. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023722063
platiteľ od 13. 4. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kubačova 1/A, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78554/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BPS Stebník, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • skladovanie,od 2012
  • sprostredkovanie v oblasti dopravy,od 2012
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • výroba alternatívneho biopaliva v rozsahu voľnej živnosti,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 8. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025498. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 5. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2019Nový spoločníkIng. Peter Fuchs, podiel 100 %
  3. 13. 4. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023722063
  4. 19. 7. 2014Zmena obchodného menaInvest Capital Slovakia s. r. o.predtým BPS Stebník, s. r. o.
  5. 19. 7. 2014Presun sídlaKubačova 1/A Bratislavapredtým Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu 44 Bratislava
  6. 25. 4. 2014Nový člen vedeniaIng. Peter Fuchs, konateľ
  7. 18. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46498192

Invest Capital Slovakia s. r. o. – tržby 138 tis. € – IČO 46498192