SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46498346

BC System SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46498346
DIČ
2820008565
Sídlo
Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMassimo Bortolami+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BC System SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 6. 1. 2012. Vo vedení firmy: Massimo Bortolami a David Cristini. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−74,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9899. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−74 %
Od 2015
−98 %
0200 tis.400 tis.2015—2016−32 %2017+51 %2018+8 %2019−11 %2020−63 %2021+154 %2022−76 %2023−57 %2024−7 %2025−74 %
  • Priemerný rast ročne
    −31,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +154 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    11,6 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,0 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby7 200 €27 900 €30 006 €69 360 €290 280 €114 400 €308 530 €346 616 €319 907 €212 390 €310 600 €—
Výsledok hospodárenia1 704 €2 505 €−2 779 €−866 €−6 691 €−5 955 €−17 115 €3 143 €3 572 €519 €6 382 €14 002 €
Aktíva spolu27 224 €23 174 €24 756 €21 199 €135 874 €83 130 €144 222 €61 346 €69 165 €141 282 €187 069 €271 530 €
Vlastné imanie14 710 €13 006 €10 501 €13 281 €14 147 €20 838 €26 792 €43 908 €40 765 €37 193 €36 675 €30 293 €
Podané30. 9. 202530. 7. 202427. 9. 202327. 9. 202230. 9. 202129. 10. 202018. 9. 201926. 9. 201825. 7. 201729. 9. 201628. 9. 201524. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9899. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820008565
platiteľ od 10. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78340/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259899. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

67 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 67.

História zmien

Posledná zmena 30. 9. 2025 · 6 záznamov

  1. 30. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2022Nový spoločníkMassimo Bortolami, podiel 50 %
  3. 29. 7. 2022Nový spoločníkDavid Cristini, podiel 50 %
  4. 21. 10. 2016Presun sídlaPlynárenská 7/A Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Grosslingová 5 Bratislava
  5. 10. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2820008565
  6. 6. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46498346

BC System SK, s. r. o. – tržby 7 tis. € – IČO 46498346