SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46505091

Gold Cuvee s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Limbach · od 2012

predtým COOLish s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
46505091
DIČ
2023475619
Sídlo
Cintorínska 7/A, 900 91 Limbach
firmy v okolí

KonateľVladimír Ševečka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gold Cuvee s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Limbach, v registri od 24. 1. 2012. Vo vedení firmy: Vladimír Ševečka a Petra Ševečková. V roku 2025 mala firma tržby 139 tis. € (−22,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať779. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
139 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2014
+140 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+30 %2016+133 %2017+6 %2018+38 %2019+7 %2020−20 %2021−21 %2022+5 %2023+6 %2024−7 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +133 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,1 %
    −10,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,5 %
    −63,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    −30,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby139 481 €178 887 €191 552 €181 381 €173 564 €220 322 €276 355 €257 914 €186 456 €175 268 €75 219 €58 081 €—
Výsledok hospodárenia4 293 €24 857 €7 471 €−159 €−36 270 €−23 426 €5 313 €659 €9 468 €4 019 €−89 €−582 €−25 293 €
Aktíva spolu77 781 €68 527 €63 966 €69 399 €45 407 €65 051 €55 101 €133 413 €67 247 €67 959 €40 658 €34 395 €30 573 €
Vlastné imanie37 321 €33 028 €8 172 €701 €−22 140 €14 130 €37 557 €32 244 €31 584 €−27 884 €−31 903 €−31 814 €−31 232 €
Podané30. 3. 202631. 3. 20251. 7. 202428. 6. 202316. 6. 202229. 6. 202115. 6. 202028. 6. 201930. 6. 201826. 6. 201720. 6. 201612. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
779. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023475619
platiteľ od 24. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2018
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cintorínska 7/A, 900 91 Limbach
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 109782/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
DAKO-CZ,a.s. · COOLish s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Limbach.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • dokončovacíe stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom zivnosti (veľkoobchod),od 2012
  • výroba vínaod 2016
  • výroba nealkoholických nápojovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 21. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťZmluva o spolupráci500 €21. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025779. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMichal Strnad
  3. 31. 8. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Strnad
  4. 28. 3. 2018Zápis konečného užívateľa výhodMichal Strnad
  5. 27. 3. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodJaroslav Strnad
  6. 17. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJaroslav Strnad
  7. 11. 2. 2016Zmena obchodného menaGold Cuvee s. r. o.predtým COOLish s. r. o.
  8. 11. 2. 2016Presun sídlaCintorínska 7/A Limbachpredtým Komenského 958/2 Senica
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46505091

Gold Cuvee s. r. o. – tržby 139 tis. € – IČO 46505091