SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46514562

SAFETY PROTECTION, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Špačince · od 2012
IČO
46514562
DIČ
2023548010
Sídlo
Športová 1017/3B, 919 51 Špačince
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Nosál+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SAFETY PROTECTION, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Špačince, v registri od 6. 6. 2012. Vo vedení firmy: Milan Nosál a Silvia Chudá. V roku 2025 mala firma tržby 72 tis. € (−27,0 %) a stratu 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať634. z 1 596 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
72 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2014
+286 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+117 %2016−26 %2017+140 %2018−1 %2019−14 %2020+111 %2021+19 %2022+2 %2023−15 %2024−26 %2025−27 %
  • Najlepší rok
    2017, +140 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -43,4 %
    −39,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -10,6 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    106,0 %
    +8,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby71 589 €98 019 €132 412 €155 345 €152 256 €127 491 €60 307 €70 458 €71 212 €29 668 €40 129 €18 531 €—
Výsledok hospodárenia−31 105 €−3 813 €5 245 €866 €−17 714 €−6 706 €−3 228 €−4 242 €3 916 €3 210 €211 €−4 178 €−3 855 €
Aktíva spolu294 705 €334 727 €375 732 €378 258 €337 306 €317 701 €244 503 €201 474 €176 863 €54 498 €32 092 €3 884 €9 803 €
Vlastné imanie−17 541 €7 298 €11 111 €5 866 €−12 714 €−1 839 €4 866 €8 095 €12 337 €8 421 €5 211 €−3 130 €1 048 €
Podané29. 4. 202626. 3. 202528. 3. 202427. 3. 20231. 2. 20228. 3. 20213. 2. 20201. 3. 201928. 2. 20186. 3. 201716. 3. 201631. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
634. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023548010
platiteľ od 1. 5. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Športová 1017/3B, 919 51 Špačince
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 29554/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Špačince.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • vydavateľská činnosťod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025634. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023548010
  3. 15. 12. 2015Presun sídlaŠportová 1017/3B Špačincepredtým Starohájska 6641/6 Trnava
  4. 15. 12. 2015Nový spoločníkIng. Milan Nosál, podiel 50 %
  5. 15. 12. 2015Nový spoločníkIng. Silvia Chudá, podiel 50 %
  6. 6. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46514562

SAFETY PROTECTION, s.r.o. – tržby 72 tis. € – IČO 46514562