SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46516247

MONUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Báč · od 2012
IČO
46516247
DIČ
2023405692
Sídlo
930 30 Báč
firmy v okolí

KonateľAttila Mónus

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MONUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Báč, v registri od 19. 1. 2012. Vo vedení firmy: Attila Mónus. V roku 2024 mala firma tržby 56 tis. € (+1,1 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať34. z 78 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
56 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+49 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−8 %2016−78 %2017−99 %2020×689,52021−1 %2022+75 %2023+19 %2024+1 %
  • Najlepší rok
    2020, ×689,5

Ukazovatele 2024

  • Marža
    79,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    89,0 %
    +39,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    83,5 %
    +38,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,1 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby55 961 €55 365 €46 495 €26 562 €26 891 €——39 €7 573 €34 602 €37 608 €
Výsledok hospodárenia44 298 €43 691 €39 440 €22 535 €23 238 €−133 €−133 €−595 €4 864 €12 335 €14 257 €
Aktíva spolu53 021 €95 900 €73 578 €59 235 €36 259 €9 502 €9 635 €9 768 €10 364 €49 298 €37 949 €
Vlastné imanie49 798 €87 769 €66 613 €55 274 €32 739 €9 502 €9 635 €9 768 €10 364 €48 564 €36 229 €
Podané24. 6. 20258. 4. 202428. 6. 202330. 6. 202217. 6. 202114. 10. 202030. 6. 201927. 6. 20189. 6. 201730. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
34. z 78 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023405692
platiteľ od 21. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
930 30 Báč
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28738/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Báč.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • počítačové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202434. z 78
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2025 · 3 záznamy

  1. 24. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 21. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023405692
  3. 19. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46516247

MONUS s.r.o. – tržby 56 tis. € – IČO 46516247