SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46517448

G-S s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2012
IČO
46517448
DIČ
2023433346
Sídlo
Dopravná 1364, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľMassimo Simioni

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G-S s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 27. 1. 2012. Vo vedení firmy: Massimo Simioni. V roku 2025 mala firma tržby 967 tis. € (+1,7 %) a zisk 138 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 68 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
967 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2013
+308 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−28 %2021×7,92022+10 %2023−31 %2024−7 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,4 %
  • Najlepší rok
    2021, ×7,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,3 %
    −8,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,4 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,1 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,8 %
    −13,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby967 077 €950 574 €1 023 604 €1 489 275 €1 359 298 €——————171 035 €236 825 €
Výsledok hospodárenia138 170 €217 650 €129 335 €171 791 €281 505 €137 061 €239 599 €143 314 €59 726 €5 129 €548 €−67 803 €56 183 €
Aktíva spolu1 364 015 €1 548 457 €1 570 246 €1 584 502 €1 453 000 €1 243 695 €1 269 711 €1 110 764 €949 830 €946 789 €607 951 €317 390 €380 548 €
Vlastné imanie1 326 012 €1 295 841 €1 320 831 €1 253 356 €1 081 565 €893 593 €756 532 €516 932 €373 619 €313 893 €155 764 €155 216 €223 019 €
Podané23. 3. 202619. 3. 202520. 3. 202423. 3. 202322. 3. 202226. 3. 202119. 3. 202026. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 68 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023433346
platiteľ od 13. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dopravná 1364, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30765/N
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
17290 Výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • výroba výrobkov z papieraod 2012
  • tvorba informačných systémov týkajúcich sa softwareod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 239 tis. € · posledná 22. 2. 2019
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 232 tis. € · posledný 6. 1. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 17290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 68
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 4. 2022Nový spoločníkMassimo Simioni, podiel 100 %
  3. 29. 1. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMassimo Simioni
  4. 28. 1. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMassimo Simioni
  5. 8. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMassimo Simioni
  6. 26. 7. 2016Presun sídlaDopravná 1364 Topoľčanypredtým Námestie Ľ. Štúra 2357 Topoľčany
  7. 4. 6. 2015Nový člen vedeniaMassimo Simioni, konateľ
  8. 6. 1. 2015Presun sídlaNámestie Ľ. Štúra 2357 Topoľčanypredtým 69 Čeľadince
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46517448

G-S s.r.o. – tržby 967 tis. € – IČO 46517448