SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46521151

TONERY, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kobyly · od 2012
IČO
46521151
DIČ
2023499071
Sídlo
086 22 Kobyly
firmy v okolí

KonateľJán Sopoliga+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TONERY, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kobyly, v registri od 1. 2. 2012. Vo vedení firmy: Ján Sopoliga a Zuzana Stachová Sopoligová. V roku 2025 mala firma tržby 600 € (−98,3 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1542. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
600 €
Za rok
−98 %
Od 2017
−99 %
025 tis.50 tis.75 tis.2017—2018−37 %2019−34 %2021+200 %2022−18 %2023+3 %2024−39 %2025−98 %
  • Priemerný rast ročne
    −43,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +200 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby600 €35 939 €58 822 €57 300 €70 127 €—23 358 €35 319 €55 747 €————
Výsledok hospodárenia−1 320 €−25 648 €159 €533 €8 245 €9 301 €−872 €1 808 €440 €−480 €−960 €−95 €−121 €
Aktíva spolu1 265 €3 335 €31 989 €28 425 €31 448 €19 840 €8 087 €8 685 €4 279 €3 979 €3 979 €3 979 €—
Vlastné imanie−4 332 €−3 012 €22 636 €22 476 €21 943 €13 696 €4 395 €5 267 €2 979 €2 539 €3 019 €3 979 €—
Podané29. 6. 202629. 6. 202529. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202229. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201629. 6. 201530. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1542. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023499071
platiteľ od 12. 2. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
086 22 Kobyly
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 30231/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kobyly.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • plnenie tonerov do tlačiarníod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2023
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2023
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 4. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251542. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 10. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 10. 2026Nový člen vedeniaZuzana Stachová Sopoligová, konateľ
  2. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 12. 2. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023499071
  4. 1. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46521151

TONERY, s.r.o. – tržby 600 € – IČO 46521151