SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46521771

MG ENVIRO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rožňava · od 2012
IČO
46521771
DIČ
2023518706
Sídlo
Cyrila a Metoda 4, 048 01 Rožňava
firmy v okolí

KonateľPhDr.,Mgr. Erika Masaryk

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MG ENVIRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, v registri od 3. 2. 2012. Vo vedení firmy: PhDr.,Mgr. Erika Masaryk. V roku 2025 mala firma tržby 129 tis. € (+9,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať791. z 2 788 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
129 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2017
+646 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2018−13 %2019+54 %2020+133 %2021+152 %2022−63 %2023+88 %2024+26 %2025+10 %
  • Najlepší rok
    2021, +152 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    +1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,3 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby129 001 €117 429 €93 140 €49 436 €135 328 €53 599 €23 048 €15 003 €17 303 €————
Výsledok hospodárenia2 862 €540 €1 441 €727 €1 759 €2 627 €5 360 €430 €10 548 €−480 €−480 €−480 €−55 €
Aktíva spolu1 004 896 €885 374 €787 721 €722 958 €687 475 €663 624 €617 163 €14 486 €17 154 €4 050 €4 530 €4 530 €4 530 €
Vlastné imanie890 873 €737 952 €649 606 €633 843 €613 815 €612 055 €609 428 €14 068 €13 638 €3 090 €3 570 €4 050 €4 530 €
Podané25. 3. 202617. 3. 20255. 3. 202428. 3. 20238. 2. 202223. 3. 202113. 3. 202029. 3. 201927. 3. 20184. 8. 201731. 3. 201629. 6. 201531. 7. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
791. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023518706
platiteľ od 1. 1. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cyrila a Metoda 4, 048 01 Rožňava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29192/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rožňava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 31 tis. € · posledná 5. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy3 tis. €5. 3. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €5. 3. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDodatok ŠR—3. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDodatok ŠR—3. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR3 tis. €10. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDohoda §59, zamestnávateľ, ŠR10 tis. €4. 2. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDohoda §59, zamestnávateľ, ŠR3 tis. €7. 10. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR941 €30. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025791. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 2. 2026Nový spoločníkPhDr.,Mgr. Erika Masaryk, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2023518706
  4. 3. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46521771

MG ENVIRO s.r.o. – tržby 129 tis. € – IČO 46521771