SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46523723

PF Agency s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46523723
DIČ
2023478930
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľPeter Feranec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PF Agency s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 7. 2. 2012. Vo vedení firmy: Peter Feranec. V roku 2025 mala firma tržby 68 tis. € (+63,0 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3079. z 5 403 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
68 tis. €
Za rok
+63 %
Od 2014
+123 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+5 %2016+30 %2017+14 %2018+34 %2019−2 %2020−4 %2021−28 %2022+55 %2023−42 %2024+8 %2025+63 %
  • Najlepší rok
    2025, +63 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,8 %
    +63,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,6 %
    +98,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,1 %
    +55,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,6 %
    −27,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby67 605 €41 483 €38 405 €65 877 €42 614 €59 271 €62 010 €63 288 €47 188 €41 419 €31 788 €30 372 €
Výsledok hospodárenia10 715 €−19 887 €−11 582 €8 098 €9 978 €10 252 €4 608 €8 496 €6 736 €4 976 €2 257 €4 707 €
Aktíva spolu50 901 €57 140 €62 331 €146 339 €127 334 €99 119 €75 001 €54 770 €51 317 €27 497 €17 255 €25 276 €
Vlastné imanie38 888 €28 173 €48 060 €68 747 €60 439 €50 671 €40 419 €35 811 €27 315 €20 582 €15 606 €13 349 €
Podané24. 3. 202627. 3. 202529. 6. 202429. 6. 202312. 12. 202210. 10. 20211. 11. 202029. 6. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3079. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023478930
platiteľ od 20. 6. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78979/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • vedenie účtovníctva,od 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Administratívne službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253079. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 900 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 2 900.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 8. 2024Presun sídlaKarpatské námestie 7770/10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Martinčekova 17 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 20. 6. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023478930
  4. 21. 3. 2018Presun sídlaMartinčekova 17 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Mamateyova 22 Bratislava
  5. 7. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46523723

PF Agency s. r. o. – tržby 68 tis. € – IČO 46523723