SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46524797

OMO spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zákamenné · od 2012
IČO
46524797
DIČ
2023420113
Sídlo
029 56 Zákamenné
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Oleš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OMO spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zákamenné, v registri od 10. 2. 2012. Vo vedení firmy: Martin Oleš. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (−34,4 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1166. z 1 864 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
−34 %
Od 2014
−55 %
050 tis.100 tis.2014—2015−7 %2016+28 %2017−47 %2018+20 %2019−28 %2020−32 %2021−64 %2022+36 %2023+166 %2024+41 %2025−34 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +166 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    60,7 %
    +152,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    81,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    150,8 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 246 €50 715 €35 904 €13 516 €9 906 €27 575 €40 606 €56 328 €47 028 €88 269 €68 896 €73 862 €—
Výsledok hospodárenia20 185 €−46 776 €41 €−6 035 €−9 328 €−2 891 €10 105 €1 097 €−12 497 €520 €3 191 €4 642 €−2 874 €
Aktíva spolu24 690 €6 139 €114 748 €119 459 €121 459 €137 540 €167 035 €160 117 €127 714 €138 090 €108 286 €69 371 €40 053 €
Vlastné imanie−12 550 €−32 735 €14 541 €−3 754 €2 281 €11 609 €17 351 €7 247 €6 150 €18 650 €18 131 €14 939 €10 298 €
Podané24. 2. 202627. 2. 20257. 2. 20246. 3. 202324. 2. 202221. 1. 20216. 3. 20206. 3. 201914. 2. 201816. 2. 201712. 2. 20164. 3. 201524. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1166. z 1 864 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023420113
platiteľ od 10. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
029 56 Zákamenné
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56131/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
81210 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zákamenné.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • donášková službaod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2012
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2012
  • sťahovacie službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251166. z 1 864
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023420113
  3. 10. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46524797

OMO spol. s r.o. – tržby 33 tis. € – IČO 46524797