SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46527257

VITPHARMA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2012
IČO
46527257
DIČ
2023490546
Sídlo
Topoľová 1893, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Patrik Vitkovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VITPHARMA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 2. 2. 2012. Vo vedení firmy: PharmDr. Patrik Vitkovský. V roku 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (+27,0 %) a zisk 88 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať150. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,3 mil. €
Za rok
+27 %
Od 2013
+5186 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014×6,52015+113 %2016+38 %2017−32 %2018+18 %2019+19 %2020+32 %2021+28 %2022+4 %2023+0 %2024+29 %2025+27 %
  • Najlepší rok
    2014, ×6,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,9 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,2 %
    −10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,8 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,9 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 275 616 €1 792 172 €1 388 497 €1 383 757 €1 329 656 €1 037 077 €785 940 €659 062 €558 509 €817 799 €593 359 €279 072 €43 047 €
Výsledok hospodárenia88 209 €118 285 €−8 663 €64 594 €60 090 €77 600 €11 183 €−3 317 €15 021 €18 279 €17 476 €8 847 €−19 233 €
Aktíva spolu816 593 €841 445 €733 617 €426 376 €320 926 €269 376 €164 201 €180 369 €161 460 €95 455 €144 660 €76 051 €—
Vlastné imanie416 938 €368 728 €250 445 €259 110 €194 516 €134 427 €56 828 €45 646 €48 965 €37 464 €19 185 €−6 290 €—
Podané8. 6. 202622. 6. 202512. 6. 202417. 6. 202329. 5. 202229. 6. 202121. 6. 20203. 7. 20192. 7. 201819. 6. 201729. 5. 201618. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
150. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
30 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023490546
platiteľ od 19. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Topoľová 1893, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30812/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 16 tis. € · posledná 30. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Univerzita Komenského v Bratislave - Farmaceutická fakultaZMLUVA O VÝKONE ODBORNEJ PRAXE ŠTUDENTA—30. 6. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Mesto TopolčanyDodatok č. 1/202515 tis. €26. 2. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Mesto TopolčanyDodatok k NZ 172/2013—9. 7. 2024
  • Mesto TopolčanyDodatok č. 1/2024—5. 3. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—5. 3. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—9. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025150. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Patrik Vitkovský
  3. 19. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023490546
  4. 2. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46527257

VITPHARMA s.r.o. – tržby 2,3 mil. € – IČO 46527257