SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46528393

LOTTE SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2012
IČO
46528393
DIČ
2023408453
Sídlo
Sídlisko 1.mája 65/11, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľLenka Pavlová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LOTTE SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 31. 1. 2012. Vo vedení firmy: Lenka Pavlová a Radovan Pavlo. V roku 2024 mala firma tržby 30 tis. € (+9,5 %) a stratu 691 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať158. z 239 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
30 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2013
−16 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+3 %2015+77 %2016+52 %2017+28 %2018−14 %2019−2 %2020−24 %2021+5 %2022−8 %2023−65 %2024+10 %
  • Najlepší rok
    2015, +77 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -2,3 %
    −2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -3,3 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    131,9 %
    −17,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 303 €27 672 €78 496 €85 428 €81 023 €106 973 €109 654 €127 402 €99 372 €65 299 €36 982 €35 903 €
Výsledok hospodárenia−691 €67 €1 571 €−323 €1 002 €5 357 €4 723 €3 441 €3 584 €4 614 €−871 €−14 067 €
Aktíva spolu20 792 €12 102 €12 365 €12 767 €13 856 €24 596 €23 317 €29 898 €31 731 €27 189 €16 231 €22 672 €
Vlastné imanie−6 626 €−5 929 €−5 996 €−7 567 €−7 244 €−8 246 €−13 603 €−18 326 €−21 767 €−25 352 €−29 965 €−29 094 €
Podané17. 3. 20255. 3. 20248. 3. 20231. 2. 20221. 3. 20215. 2. 202026. 2. 20196. 3. 20184. 4. 201727. 4. 20164. 6. 20153. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
158. z 239 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023408453
platiteľ od 15. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sídlisko 1.mája 65/11, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 43498/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • Administratívne službyod 2014
  • Reklamné a marketingové činnostiod 2014
  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024158. z 239
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2025 · 9 záznamov

  1. 17. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 14. 1. 2022Presun sídlaSídlisko 1.mája 65/11 Vranov nad Topľoupredtým 46 Plavecký Štvrtok
  3. 14. 1. 2022Nový spoločníkLenka Pavlová, podiel 50 %
  4. 14. 1. 2022Nový spoločníkRadovan Pavlo, podiel 50 %
  5. 31. 12. 2021Nový člen vedeniaLenka Pavlová, konateľ
  6. 31. 12. 2021Nový člen vedeniaRadovan Pavlo, konateľ
  7. 24. 6. 2014Presun sídla46 Plavecký Štvrtokpredtým Bernolákova 2422/34 Malacky
  8. 15. 3. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023408453
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46528393

LOTTE SK, s. r. o. – tržby 30 tis. € – IČO 46528393