SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46530631

INES CORPORATION s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým IRBIS CORPORATION s.r.o.

IČO
46530631
DIČ
2023454169
Sídlo
Hrachová 16B, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľPeter Čúzy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INES CORPORATION s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 10. 2. 2012. Vo vedení firmy: Peter Čúzy. V roku 2025 mala firma tržby 923 tis. € (+0,6 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať550. z 8 266 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
923 tis. €
Za rok
+1 %
0500 tis.1 mil.2015—2017×42018×8,92019+62 %2020+85 %2021−76 %2022+55 %2023+216 %2024+110 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2018, ×8,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,5 %
    +34,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    +9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,9 %
    +17,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby923 031 €917 735 €437 381 €138 615 €89 700 €380 061 €205 531 €126 763 €14 305 €—3 540 €——
Výsledok hospodárenia14 679 €−58 784 €103 433 €55 846 €13 942 €67 102 €62 809 €35 725 €9 185 €−565 €1 723 €2 969 €603 €
Aktíva spolu1 597 787 €674 756 €553 785 €318 678 €123 202 €111 643 €85 985 €66 075 €20 750 €10 211 €11 782 €19 410 €13 983 €
Vlastné imanie225 368 €210 689 €259 783 €156 349 €123 084 €109 142 €73 040 €54 640 €18 916 €9 731 €10 296 €8 572 €5 603 €
Podané18. 6. 202627. 8. 202530. 9. 202422. 3. 202330. 3. 202226. 3. 202112. 2. 202027. 2. 201919. 3. 201813. 2. 201711. 3. 201625. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
550. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023454169
platiteľ od 1. 10. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrachová 16B, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 192920/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
IRBIS CORPORATION s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

8 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 8 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 26. 11. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025550. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

55 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 55.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Milan Ščerba
  3. 3. 10. 2025Zmena obchodného menaINES CORPORATION s. r. o.predtým IRBIS CORPORATION s.r.o.
  4. 3. 10. 2025Presun sídlaHrachová 16B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Centrálna 812/13 Svidník
  5. 3. 10. 2025Nový spoločníkPeter Čúzy, podiel 85 %
  6. 3. 10. 2025Nový spoločníkebIT solutions s.r.o., podiel 15 %
  7. 23. 9. 2025Nový člen vedeniaPeter Čúzy, konateľ
  8. 24. 2. 2021Presun sídlaCentrálna 812/13 Svidníkpredtým D. Millyho 693/64 Svidník
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46530631

INES CORPORATION s. r. o. – tržby 923 tis. € – IČO 46530631