SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46533541

HS Academy s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianske Stankovce · od 2012
IČO
46533541
DIČ
2023459834
Sídlo
Sedličná 159, 913 11 Trenčianske Stankovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Hana Kadáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HS Academy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianske Stankovce, v registri od 1. 2. 2012. Vo vedení firmy: Hana Kadáková. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € a zisk 425 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1878. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
×4,4
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014+13 %2015+94 %2016−48 %2017−40 %2018−73 %2019+189 %2020−40 %2021−7 %2022−22 %2023−64 %2024×6,52025×4,4
  • Najlepší rok
    2024, ×6,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    2,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 524 €4 941 €760 €2 100 €2 705 €2 920 €4 845 €1 678 €6 203 €10 386 €20 036 €10 353 €9 157 €
Výsledok hospodárenia425 €−1 798 €−345 €−6 €895 €583 €754 €248 €933 €244 €564 €242 €807 €
Aktíva spolu16 585 €8 294 €9 416 €9 817 €9 605 €8 742 €8 242 €7 339 €7 596 €7 023 €15 504 €5 766 €5 048 €
Vlastné imanie7 636 €7 210 €9 008 €9 352 €9 358 €8 463 €7 880 €7 125 €6 877 €5 944 €5 700 €5 136 €4 895 €
Podané30. 3. 20266. 6. 20253. 6. 20242. 6. 202310. 6. 202229. 6. 20212. 11. 202020. 3. 201928. 3. 201821. 3. 201721. 3. 201627. 3. 201530. 10. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1878. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023459834
platiteľ od 15. 9. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sedličná 159, 913 11 Trenčianske Stankovce
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 25702/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčianske Stankovce.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2016
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251878. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023459834
  3. 5. 11. 2022Presun sídlaSedličná 159 Trenčianske Stankovcepredtým 290 Nedanovce
  4. 1. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46533541

HS Academy s. r. o. – tržby 22 tis. € – IČO 46533541