SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46533613

WARANGAL s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46533613
DIČ
2023428682
Sídlo
Martinská 31, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľPetra Turečková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WARANGAL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 21. 2. 2012. Vo vedení firmy: Petra Turečková. V roku 2025 mala firma tržby 898 tis. € (+25,7 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať635. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
898 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2014
+208 %
0500 tis.1 mil.2014—2015−13 %2016+49 %2017+6 %2018+33 %2019−19 %2020−18 %2021+66 %2022+25 %2023+5 %2024−8 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,8 %
  • Najlepší rok
    2021, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,7 %
    −11,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,8 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby897 764 €714 204 €774 701 €738 563 €592 248 €357 194 €437 433 €539 775 €404 570 €380 156 €254 740 €291 575 €—
Výsledok hospodárenia17 072 €11 641 €1 685 €−12 213 €4 973 €15 575 €−730 €23 531 €5 861 €7 371 €3 268 €9 506 €3 706 €
Aktíva spolu302 609 €237 081 €219 311 €359 203 €335 962 €261 059 €185 700 €154 408 €130 227 €93 188 €69 761 €45 701 €29 277 €
Vlastné imanie24 846 €14 441 €2 800 €1 115 €29 457 €24 484 €8 909 €33 169 €15 038 €17 930 €10 560 €15 292 €8 787 €
Podané7. 3. 202618. 2. 20256. 2. 20243. 3. 202314. 2. 20225. 3. 202126. 2. 202014. 3. 201928. 2. 201828. 2. 20179. 3. 201616. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
635. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023428682
platiteľ od 21. 6. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Martinská 31, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 79420/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • vedenie účtovníctva,od 2012
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3.5t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025635. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 4. 2023Presun sídlaMartinská 31 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Agátová 22 Bratislava
  3. 21. 6. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023428682
  4. 6. 4. 2013Presun sídlaAgátová 22 Bratislavapredtým Bancíkovej 1/A Bratislava
  5. 6. 4. 2013Nový spoločníkPetra Turečková, podiel 100 %
  6. 18. 3. 2013Nový člen vedeniaPetra Turečková, konateľ
  7. 21. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46533613

WARANGAL s. r. o. – tržby 898 tis. € – IČO 46533613