SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46534644

JM KRBY - PECE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šarišské Michaľany · od 2012
IČO
46534644
DIČ
2023461088
Sídlo
Štúrova 414/3, 082 22 Šarišské Michaľany
firmy v okolí

KonateľMiroslav Jakabčin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JM KRBY - PECE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šarišské Michaľany, v registri od 22. 2. 2012. Vo vedení firmy: Miroslav Jakabčin. V roku 2025 mala firma tržby 126 tis. € (+1,6 %) a stratu 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať552. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
126 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2013
+29 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−21 %2015+40 %2016−19 %2017+25 %2018−5 %2019−2 %2020−5 %2021+19 %2022+10 %2023+3 %2024−6 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2015, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -22,3 %
    −21,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -88,3 %
    −86,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    189,2 %
    +88,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby125 526 €123 514 €130 708 €127 369 €115 418 €96 890 €101 739 €103 363 €109 234 €87 094 €107 780 €77 068 €97 017 €
Výsledok hospodárenia−28 007 €−628 €353 €−356 €−308 €−108 €442 €−1 831 €166 €−3 482 €−1 212 €−7 289 €−1 038 €
Aktíva spolu31 710 €35 330 €31 397 €35 363 €23 444 €4 946 €5 598 €6 124 €10 365 €15 788 €17 179 €4 571 €4 373 €
Vlastné imanie−28 285 €−277 €−9 610 €−9 940 €−9 585 €−9 276 €−9 169 €−9 609 €−7 780 €−10 576 €−6 133 €−4 921 €2 218 €
Podané21. 6. 202628. 2. 20251. 3. 20244. 3. 202325. 2. 20224. 6. 202130. 3. 202022. 3. 201929. 3. 201816. 3. 20171. 3. 201613. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
552. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023461088
platiteľ od 13. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štúrova 414/3, 082 22 Šarišské Michaľany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25597/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šarišské Michaľany.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • kachliarstvood 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025552. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023461088
  3. 22. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46534644

JM KRBY - PECE, s.r.o. – tržby 126 tis. € – IČO 46534644