SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46540792

MERY Holíč s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Holíč · od 2012

predtým ENPRESA s. r. o.

IČO
46540792
DIČ
2023415537
Sídlo
Kátovská 25, 908 51 Holíč
firmy v okolí

KonateľMarta Iglárová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MERY Holíč s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Holíč, v registri od 16. 2. 2012. Vo vedení firmy: Marta Iglárová a Jaroslav Iglár. V roku 2025 mala firma tržby 169 tis. € (−73,1 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1788. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
169 tis. €
Za rok
−73 %
Od 2014
−80 %
0500 tis.1 mil.2014—2015−84 %2016−31 %2017+80 %2018−60 %2019+136 %2020−19 %2021+137 %2022+27 %2023+19 %2024+40 %2025−73 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +137 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,0 %
    −15,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,8 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,1 %
    +10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby168 926 €627 426 €447 727 €377 744 €296 937 €125 522 €155 830 €65 904 €164 997 €91 673 €131 995 €828 426 €
Výsledok hospodárenia−8 429 €64 543 €19 741 €−32 474 €−102 907 €−43 186 €−8 093 €−13 406 €10 759 €2 532 €3 523 €−19 344 €
Aktíva spolu1 367 749 €1 283 871 €241 925 €415 009 €765 724 €1 731 912 €1 630 666 €1 086 331 €1 067 683 €1 079 175 €1 189 877 €98 167 €
Vlastné imanie1 119 745 €1 189 101 €149 108 €173 841 €344 214 €1 414 088 €1 468 871 €1 018 050 €80 854 €10 095 €8 523 €−39 778 €
Podané28. 3. 202630. 3. 202524. 6. 202428. 3. 202328. 3. 202226. 3. 202130. 3. 202027. 3. 20191. 4. 201821. 3. 201725. 3. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1788. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023415537
platiteľ od 16. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kátovská 25, 908 51 Holíč
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 29440/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ENPRESA s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Holíč.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2012
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,od 2012
  • skladovanie,od 2012
  • kuriérske služby,od 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 35 tis. € · posledná 15. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA21 tis. €15. 9. 2026
  • Centrum pre deti a rodiny HoličZmluva o nájme nebytových priestorov 14 tis. €7. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251788. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 5. 2024Nový spoločníkJaroslav Iglár, podiel 50 %
  3. 4. 5. 2024Nový spoločníkMarta Iglárová, podiel 50 %
  4. 15. 4. 2024Nový člen vedeniaJaroslav Iglár, konateľ
  5. 24. 8. 2015Nový člen vedeniaMarta Iglárová, konateľ
  6. 19. 4. 2012Zmena obchodného menaMERY Holíč s. r. o.predtým ENPRESA s. r. o.
  7. 19. 4. 2012Presun sídlaKátovská 25 Holíčpredtým Klincová 37/B Bratislava
  8. 16. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46540792

MERY Holíč s. r. o. – tržby 169 tis. € – IČO 46540792