SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46541977

KL INVEST, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2012
IČO
46541977
DIČ
2023439913
Sídlo
Námestie Osloboditeľov 1, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Ľubomír Kmec

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KL INVEST, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 15. 2. 2012. Vo vedení firmy: Ľubomír Kmec. V roku 2025 mala firma tržby 72 tis. € (−2,8 %) a zisk 8 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
72 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2014
+230 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+91 %2016−20 %2017+6 %2018−7 %2019−1 %2020−11 %2021×11,72022−60 %2023+53 %2024−64 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2021, ×11,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,7 %
    +9,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,4 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,2 %
    −50,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby71 639 €73 676 €203 853 €133 466 €334 641 €28 700 €32 297 €32 600 €35 000 €33 000 €41 400 €21 732 €—
Výsledok hospodárenia8 355 €1 609 €6 322 €3 839 €12 756 €4 188 €2 501 €4 065 €1 933 €2 886 €−747 €−247 €906 €
Aktíva spolu415 075 €420 611 €475 796 €320 383 €258 679 €32 651 €26 508 €30 563 €16 134 €17 542 €12 690 €8 200 €25 371 €
Vlastné imanie343 659 €134 804 €133 195 €106 873 €63 034 €21 032 €16 844 €14 343 €10 278 €8 345 €5 460 €6 207 €6 454 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 3. 202127. 6. 202031. 3. 201930. 3. 201831. 3. 201721. 3. 201629. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
814. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023439913
platiteľ od 1. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie Osloboditeľov 1, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29256/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025814. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023439913
  3. 15. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46541977

KL INVEST, s.r.o. – tržby 72 tis. € – IČO 46541977