SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46551034

Majster Staviteľ s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vyšné Ružbachy · od 2012

predtým MaryBu, s.r.o.

IČO
46551034
DIČ
2023471835
Sídlo
065 02 Vyšné Ružbachy
firmy v okolí

KonateľPeter Gončár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Majster Staviteľ s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vyšné Ružbachy, v registri od 17. 2. 2012. Vo vedení firmy: Peter Gončár. V roku 2025 mala firma tržby 21 tis. € a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať251. z 311 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 tis. €
Za rok
×51,7
010 tis.20 tis.30 tis.2021—2025×51,7
  • Najlepší rok
    2025, ×51,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -26,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -24,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    102,6 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby20 694 €———400 €————————
Výsledok hospodárenia−5 576 €−340 €0 €0 €−80 €———−480 €−6 639 €−6 639 €−6 639 €−6 639 €
Aktíva spolu22 494 €3 000 €3 000 €3 000 €3 000 €3 080 €3 080 €3 080 €3 560 €————
Vlastné imanie−576 €2 660 €3 000 €3 000 €3 000 €3 080 €3 080 €3 080 €3 080 €0 €0 €0 €—
Podané29. 6. 20265. 2. 202525. 1. 202423. 2. 202317. 2. 202222. 2. 202114. 2. 20206. 3. 201916. 3. 201824. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
251. z 311 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023471835
platiteľ od 1. 4. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
065 02 Vyšné Ružbachy
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25581/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
79120 Činnosti cestovných kancelárií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MaryBu, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vyšné Ružbachy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností · 12 ukončených činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2025
  • Verejné obstarávanieod 2025
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2025
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2025
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2025
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2025
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2025
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných kancelárií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025251. z 311
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných kancelárií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2025Presun sídla185 Vyšné Ružbachypredtým Zámocká 761/97 Stará Ľubovňa
  3. 15. 4. 2025Nový spoločníkPeter Gončár, podiel 100 %
  4. 4. 4. 2025Nový člen vedeniaPeter Gončár, konateľ
  5. 1. 4. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023471835
  6. 13. 3. 2025Zmena obchodného menaMajster Staviteľ s. r. o.predtým MaryBu, s.r.o.
  7. 13. 3. 2025Presun sídlaZámocká 761/97 Stará Ľubovňapredtým Zimná 129/994 Stará Ľubovňa
  8. 17. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných kancelárií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46551034

Majster Staviteľ s. r. o. – tržby 21 tis. € – IČO 46551034