SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46551158

DEFEX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2012
IČO
46551158
DIČ
2023437933
Sídlo
Kornela Mahra 2, 917 08 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Štefánek

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DEFEX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 25. 2. 2012. Vo vedení firmy: Peter Štefánek. V roku 2025 mala firma tržby 424 tis. € (−9,9 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať189. z 1 061 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
424 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2013
+189 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+182 %2015+49 %2016+21 %2017−38 %2018−32 %2019−16 %2020+14 %2021−23 %2022+25 %2023+22 %2024+34 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,1 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,2 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,9 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,5 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby423 539 €469 832 €351 630 €288 643 €231 744 €301 948 €264 071 €313 967 €459 732 €743 212 €616 619 €414 554 €146 797 €
Výsledok hospodárenia38 435 €36 515 €−11 306 €10 056 €1 270 €−15 923 €3 127 €1 757 €94 €8 036 €28 992 €42 477 €−10 194 €
Aktíva spolu227 806 €175 395 €140 669 €193 684 €194 607 €191 810 €204 214 €199 651 €204 838 €274 297 €306 120 €268 585 €180 956 €
Vlastné imanie181 047 €142 612 €106 098 €117 404 €107 348 €106 078 €121 593 €118 466 €116 709 €116 615 €108 580 €79 587 €37 110 €
Podané30. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202424. 4. 202329. 6. 202229. 6. 20214. 6. 202030. 6. 201928. 3. 201828. 6. 201726. 3. 201627. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
189. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
20 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023437933
platiteľ od 1. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kornela Mahra 2, 917 08 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28945/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025189. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 12. 2012Presun sídlaKornela Mahra 2 Trnavapredtým Bedřicha Smetanu 2787/6 Trnava
  3. 20. 12. 2012Nový spoločníkIng. Peter Štefánek, podiel 100 %
  4. 29. 10. 2012Nový člen vedeniaIng. Peter Štefánek, konateľ
  5. 1. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023437933
  6. 25. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46551158

DEFEX, s.r.o. – tržby 424 tis. € – IČO 46551158