SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46555404

BaMPer s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46555404
DIČ
2023435007
Sídlo
Bajzova 5312/10, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. art. Matej Chlebiš+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BaMPer s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 28. 2. 2012. Vo vedení firmy: art. Matej Chlebiš, Bohuslav Chlebiš a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 31 tis. € (+1,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2122. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
31 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
−72 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−24 %2016−24 %2017−17 %2018−39 %2019−83 %2020+44 %2021+80 %2022−13 %2023+57 %2024+54 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +80 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    −3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,7 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,0 %
    −6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 884 €30 321 €19 668 €12 531 €14 366 €7 981 €5 540 €31 918 €52 571 €63 423 €83 494 €110 160 €—
Výsledok hospodárenia2 944 €3 992 €5 461 €−4 260 €−584 €32 €721 €−4 908 €1 475 €1 772 €2 853 €7 022 €9 371 €
Aktíva spolu69 648 €73 573 €32 829 €26 455 €30 808 €31 519 €31 350 €32 366 €38 423 €34 765 €35 772 €35 008 €30 483 €
Vlastné imanie38 320 €35 376 €31 383 €25 922 €30 182 €30 766 €30 734 €30 013 €34 921 €33 446 €31 674 €28 820 €21 798 €
Podané1. 4. 202630. 5. 202510. 6. 20243. 3. 20239. 3. 20228. 6. 20215. 3. 202028. 2. 201915. 3. 201822. 3. 201717. 5. 201610. 4. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2122. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
341 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023435007
platiteľ od 30. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bajzova 5312/10, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 79618/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel,od 2012
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • vedenie účtovníctva,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252122. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 1. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 8. 2024Presun sídlaBajzova 5312/10 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Bajzova 10 Bratislava
  3. 23. 8. 2024Nový spoločníkIng. Peter Chlebiš, podiel 70 %
  4. 23. 8. 2024Nový spoločníkBohuslav Chlebiš, podiel 15 %
  5. 23. 8. 2024Nový spoločníkMgr. art. Matej Chlebiš, podiel 15 %
  6. 28. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46555404

BaMPer s. r. o. – tržby 31 tis. € – IČO 46555404