SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46560874

KARMA STUDIO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012
IČO
46560874
DIČ
2023476246
Sídlo
Partizánska 1522/3, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľMatúš Žákovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KARMA STUDIO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 29. 3. 2012. Vo vedení firmy: Matúš Žákovič. V roku 2025 mala firma tržby 43 tis. € (−37,0 %) a stratu 263 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať353. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
43 tis. €
Za rok
−37 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×25,72015+36 %2016+14 %2017+4 %2018−20 %2019+9 %2020+62 %2021−31 %2022+126 %2023−9 %2024−40 %2025−37 %
  • Najlepší rok
    2014, ×25,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,6 %
    +25,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,4 %
    +67,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    +7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,0 %
    −19,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby42 945 €68 164 €114 327 €125 620 €55 500 €80 632 €49 740 €45 781 €57 246 €55 241 €48 374 €35 587 €1 384 €
Výsledok hospodárenia−263 €−17 938 €26 992 €17 150 €−24 728 €12 554 €−18 113 €−23 803 €−15 268 €−18 562 €−12 018 €904 €1 389 €
Aktíva spolu219 395 €232 548 €82 121 €38 017 €16 018 €42 582 €17 224 €11 198 €16 036 €11 020 €12 132 €18 140 €6 353 €
Vlastné imanie68 117 €26 554 €44 493 €17 501 €351 €13 093 €540 €662 €−5 535 €−25 267 €−6 705 €5 312 €4 408 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20257. 2. 202428. 6. 202327. 6. 20228. 6. 202119. 10. 202013. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
353. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023476246
platiteľ od 28. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 1522/3, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29591/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2012
  • pánske, dámske a detské kaderníctvood 2012
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 16. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola beauty služieb, Gemerská 1, KošiceSponzorská zmluva—16. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025353. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 8. 2024Presun sídlaPartizánska 1522/3 Košice - mestská časť Juhpredtým Kováčska 6/195 Košice
  3. 14. 8. 2024Nový spoločníkMatúš Žákovič, podiel 100 %
  4. 18. 2. 2015Presun sídlaKováčska 6/195 Košicepredtým Hlinkova 617/10 Košice
  5. 28. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023476246
  6. 29. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46560874

KARMA STUDIO, s. r. o. – tržby 43 tis. € – IČO 46560874