SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46562184

Web Consulting, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2012
IČO
46562184
DIČ
2023437636
Sídlo
Horná 16, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľRastislav Kučerák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Web Consulting, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 3. 3. 2012. Vo vedení firmy: Rastislav Kučerák a Matúš Berčík. V roku 2025 mala firma tržby 154 tis. € (+16,3 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať513. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
154 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+1173 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+112 %2016+9 %2017+13 %2018+5 %2019+29 %2020+30 %2021+29 %2022+33 %2023+119 %2024−36 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2023, +119 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,3 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,2 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,8 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby154 460 €132 781 €208 610 €95 094 €71 441 €55 532 €42 726 €33 248 €31 549 €27 904 €25 705 €12 134 €—
Výsledok hospodárenia29 856 €26 030 €16 076 €13 713 €7 219 €5 692 €84 €−4 606 €6 979 €4 020 €11 105 €1 870 €375 €
Aktíva spolu275 252 €208 998 €212 928 €152 209 €122 219 €55 007 €42 993 €35 756 €33 439 €23 730 €21 763 €8 082 €6 206 €
Vlastné imanie123 246 €93 414 €66 600 €50 524 €36 811 €29 592 €23 901 €24 816 €29 422 €22 443 €18 422 €7 317 €5 447 €
Podané23. 2. 20261. 3. 202526. 2. 202418. 2. 20238. 2. 20228. 3. 20214. 3. 202028. 2. 20198. 2. 201824. 2. 20173. 3. 201616. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
513. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023437636
platiteľ od 22. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horná 16, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21744/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • fotografické službyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • počítačové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025513. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023437636
  3. 3. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46562184

Web Consulting, s. r. o. – tržby 154 tis. € – IČO 46562184