SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46565949

GASTRO-H services, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2012
IČO
46565949
DIČ
2023456644
Sídlo
Jozefa Závodského 2576/13, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľJana Hurbanová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GASTRO-H services, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 6. 3. 2012. Vo vedení firmy: Jana Hurbanová. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať105. z 120 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
×5,6
Od 2014
−86 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−6 %2016+50 %2017−18 %2018−48 %2019−88 %2020−66 %2021+46 %2022−38 %2023+8 %2024+12 %2025×5,6
  • Priemerný rast ročne
    −16,1 %
  • Najlepší rok
    2025, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    51,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby15 716 €2 820 €2 521 €2 345 €3 809 €2 610 €7 711 €65 180 €125 068 €152 282 €101 630 €108 449 €—
Výsledok hospodárenia8 046 €591 €−1 886 €−4 904 €−3 744 €−6 820 €−7 178 €−30 876 €−27 711 €−10 361 €−55 244 €−66 446 €749 €
Aktíva spolu8 959 €2 254 €1 960 €3 258 €9 650 €13 845 €21 048 €10 514 €32 279 €48 913 €21 558 €25 352 €45 381 €
Vlastné imanie8 619 €572 €−19 €1 867 €6 771 €10 515 €17 334 €9 619 €17 757 €−74 589 €−114 228 €−58 986 €7 461 €
Podané20. 2. 202617. 3. 202528. 2. 202414. 3. 202312. 3. 202215. 2. 202128. 2. 202015. 3. 201922. 3. 201815. 3. 201719. 3. 201627. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
105. z 120 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023456644
platiteľ od 13. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jozefa Závodského 2576/13, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 29001/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56210 Dodávka jedál
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2012
  • Fotografické službyod 2012
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Čistiace a upratovacie službyod 2012
  • Vedenie účtovníctvaod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Administratívne službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Dodávka jedál — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 12 tis. € · posledná 14. 12. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025105. z 120
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (dodávka jedál).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 20. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 12. 2025Nový spoločníkJana Hurbanová, podiel 100 %
  3. 4. 12. 2025Nový člen vedeniaJana Hurbanová, konateľ
  4. 11. 2. 2021Presun sídlaJozefa Závodského 2576/13 Senicapredtým L. Novomeského 1212/68 Senica
  5. 1. 12. 2018Presun sídlaL. Novomeského 1212/68 Senicapredtým Priemyselná 281/41 Senica
  6. 13. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023456644
  7. 6. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia dodávka jedál s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46565949

GASTRO-H services, s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 46565949