SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46567208

RA&A s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2012

predtým Chocomasters s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
46567208
DIČ
2023511369
Sídlo
Gen. Goliana 6005/10, 917 02 Trnava
firmy v okolí

KonateľMgr. Marta Šupáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RA&A s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 31. 3. 2012. Vo vedení firmy: Marta Šupáková. V roku 2022 mala firma tržby 16 tis. € a stratu 55 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať62. z 84 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2022
16 tis. €
Za rok
+170 %
Od 2013
−54 %
050 tis.100 tis.2013—2014−43 %2015−74 %2016−77 %2017−100 %2020—2021−93 %2022+170 %
  • Najlepší rok
    2022, +170 %

Ukazovatele 2022

  • ROA
    -37,8 %
    −20,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,5 %
    −16,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 099 €5 955 €81 600 €——0 €1 177 €5 144 €20 094 €35 076 €
Výsledok hospodárenia−54 567 €−30 766 €425 €−29 €−165 €0 €−1 469 €186 €3 351 €−100 €
Aktíva spolu144 477 €181 625 €1 999 €1 499 €2 013 €0 €3 231 €6 169 €72 317 €45 075 €
Vlastné imanie666 €−28 767 €1 924 €1 499 €2 013 €0 €3 231 €186 €9 520 €6 069 €
Podané25. 6. 202328. 6. 20229. 3. 20219. 3. 202014. 5. 20193. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
62. z 84 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023511369
platiteľ od 13. 3. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gen. Goliana 6005/10, 917 02 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 50682/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
eZmluva.sk N127 s.r.o. · Chocomasters s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Dizajnérske činnostiod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202262. z 84
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2022 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 1. 2026 · 10 záznamov

  1. 1. 1. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 25. 6. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  3. 4. 8. 2021Zmena obchodného menaRA&A s.r.o.predtým eZmluva.sk N127 s.r.o.
  4. 4. 8. 2021Presun sídlaGen. Goliana 6005/10 Trnavapredtým Moravská 13 Púchov
  5. 4. 8. 2021Nový spoločníkMgr. Marta Šupáková, podiel 100 %
  6. 13. 7. 2021Nový člen vedeniaMgr. Marta Šupáková, konateľ
  7. 13. 3. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023511369
  8. 3. 9. 2019Zmena obchodného menaeZmluva.sk N127 s.r.o.predtým Chocomasters s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46567208

RA&A s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 46567208