SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46574310

CS WEB, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Hrádok · od 2012
IČO
46574310
DIČ
2023470625
Sídlo
Belanská 576/22, 033 01 Liptovský Hrádok
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Pekár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CS WEB, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Hrádok, v registri od 2. 3. 2012. Vo vedení firmy: Tomáš Pekár. V roku 2025 mala firma tržby 160 tis. € (+3,3 %) a zisk 290 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať360. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
160 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+217 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+28 %2016+73 %2017−30 %2018+54 %2019+153 %2020−46 %2021−9 %2022−6 %2023+1 %2024+11 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,1 %
  • Najlepší rok
    2019, +153 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,4 %
    −12,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby160 350 €155 241 €139 549 €137 973 €147 544 €162 030 €302 691 €119 796 €77 662 €111 682 €64 557 €50 508 €—
Výsledok hospodárenia290 €1 949 €7 516 €5 767 €35 826 €38 836 €41 749 €12 608 €3 017 €32 075 €2 665 €5 835 €10 328 €
Aktíva spolu237 286 €287 512 €314 466 €349 532 €166 180 €129 983 €107 417 €53 893 €29 932 €71 231 €29 256 €24 679 €21 314 €
Vlastné imanie169 959 €169 639 €167 689 €160 175 €154 409 €118 583 €79 747 €37 998 €25 389 €55 371 €23 295 €20 630 €18 195 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202528. 3. 202428. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202130. 3. 202028. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
360. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023470625
platiteľ od 5. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Belanská 576/22, 033 01 Liptovský Hrádok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56260/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Hrádok.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 48 tis. € · posledná 9. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Sociálny podnik mesta Liptovský Mikuláš, s. r. o.Zmluva o poskytovaní technickej podpory60 €9. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025360. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 3. 2023Presun sídlaBelanská 576/22 Liptovský Hrádokpredtým Belanská 576/24 Liptovský Hrádok
  3. 2. 3. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Pekár
  4. 15. 5. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Pekár
  5. 15. 5. 2015Presun sídlaBelanská 576/24 Liptovský Hrádokpredtým Hradná 527/21 Liptovský Hrádok
  6. 5. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023470625
  7. 2. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46574310

CS WEB, s.r.o. – tržby 160 tis. € – IČO 46574310