SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46574581

BZS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46574581
DIČ
2023502415
Sídlo
Stromová 17, 831 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Zdena Sivičeková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BZS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 3. 2012. Vo vedení firmy: Zdena Sivičeková. V roku 2024 mala firma tržby 156 tis. € (−44,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať137. z 619 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
156 tis. €
Za rok
−45 %
Od 2013
+606 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2015+34 %2016+26 %2017+185 %2018+5 %2019+13 %2020+0 %2021+49 %2022+16 %2023+28 %2024−45 %
  • Najlepší rok
    2017, +185 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    2,4 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,5 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,4 %
    +4,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,7 %
    −19,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby156 204 €282 289 €221 159 €190 240 €127 341 €127 130 €112 599 €106 900 €37 532 €29 736 €—22 140 €
Výsledok hospodárenia3 687 €2 605 €2 360 €4 699 €149 €1 563 €4 913 €5 363 €−833 €−1 674 €−38 €248 €
Aktíva spolu43 840 €63 649 €63 877 €82 817 €65 061 €31 280 €41 460 €26 750 €19 009 €7 094 €9 766 €12 092 €
Vlastné imanie23 827 €22 458 €22 213 €24 020 €5 149 €6 563 €9 913 €9 594 €3 399 €2 559 €4 194 €4 727 €
Podané30. 6. 20251. 7. 202430. 6. 20231. 7. 202220. 5. 20212. 11. 20202. 7. 20195. 7. 20184. 7. 201730. 6. 20162. 7. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
137. z 619 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023502415
platiteľ od 26. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stromová 17, 831 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 79856/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • vedenie účtovníctva,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 4 tis. € · posledná 30. 1. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024137. z 619
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 9. 2026 · 4 záznamy

  1. 2. 9. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 26. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023502415
  4. 7. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46574581

BZS s. r. o. – tržby 156 tis. € – IČO 46574581