SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46588108

NaJ SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Kubín · od 2012
IČO
46588108
DIČ
2023487081
Sídlo
Radlinského 1729, 026 01 Dolný Kubín
firmy v okolí

KonateľJán Zvara

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NaJ SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, v registri od 21. 3. 2012. Vo vedení firmy: Ján Zvara. V roku 2025 mala firma tržby 580 tis. € (+42,2 %) a zisk 60 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať21. z 184 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
580 tis. €
Za rok
+42 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2021×1092,42022−38 %2023+43 %2024−20 %2025+42 %
  • Najlepší rok
    2021, ×1092,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,3 %
    +6,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,9 %
    +16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,5 %
    +7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,8 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby579 656 €407 657 €507 208 €355 382 €576 793 €———————528 €
Výsledok hospodárenia59 984 €14 703 €13 069 €23 191 €43 731 €13 123 €25 676 €13 524 €14 406 €17 137 €8 149 €−102 €—
Aktíva spolu480 020 €310 734 €398 517 €312 728 €379 103 €345 747 €284 672 €291 360 €316 228 €127 867 €103 672 €33 951 €—
Vlastné imanie240 843 €173 735 €175 301 €179 109 €177 290 €133 531 €127 562 €102 623 €75 044 €50 638 €34 295 €2 005 €—
Podané24. 6. 202618. 6. 202520. 6. 202415. 2. 202328. 3. 202215. 3. 202130. 6. 202025. 3. 201924. 3. 201825. 3. 201721. 1. 201629. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
21. z 184 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023487081
platiteľ od 1. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radlinského 1729, 026 01 Dolný Kubín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56396/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dolný Kubín.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 7 tis. € · posledná 10. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný KubínDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy4 tis. €10. 8. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1628), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202521. z 184
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 18.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 6. 2015Nový spoločníkJán Zvara, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023487081
  4. 21. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46588108

NaJ SK, s.r.o. – tržby 580 tis. € – IČO 46588108