SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46594078

PS Colours, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hlohovec · od 2012
IČO
46594078
DIČ
2023457238
Sídlo
Pribinova 60, 920 01 Hlohovec
firmy v okolí

KonateľPavol Sobotovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PS Colours, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, v registri od 22. 3. 2012. Vo vedení firmy: Pavol Sobotovič. V roku 2025 mala firma tržby 74 tis. € (−23,1 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať323. z 420 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
74 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2013
−43 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+27 %2015+20 %2016−10 %2017+10 %2018−22 %2019−1 %2020+13 %2021−13 %2022−14 %2023−15 %2024−12 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,6 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -22,6 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    138,1 %
    +29,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby74 465 €96 870 €110 452 €129 667 €150 712 €172 330 €152 351 €153 914 €197 211 €179 993 €199 733 €166 703 €131 424 €
Výsledok hospodárenia−8 665 €−9 555 €680 €−3 293 €4 065 €−7 988 €−22 112 €14 532 €3 349 €2 819 €−17 414 €−10 039 €−319 €
Aktíva spolu38 393 €72 327 €63 208 €48 559 €64 879 €65 224 €97 480 €68 819 €39 904 €41 669 €61 351 €37 726 €25 198 €
Vlastné imanie−14 612 €−5 947 €3 608 €2 928 €6 221 €−7 844 €144 €6 349 €−8 183 €−13 864 €−16 683 €731 €12 237 €
Podané29. 6. 202629. 6. 20257. 5. 20247. 6. 20231. 6. 20223. 6. 20222. 10. 202025. 2. 201926. 7. 201829. 6. 201727. 6. 20166. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
323. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023457238
platiteľ od 7. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 60, 920 01 Hlohovec
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 29100/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hlohovec.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 26. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025323. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 5. 2019Presun sídlaPribinova 60 Hlohovecpredtým Podzámska 41/A Hlohovec
  3. 29. 8. 2017Presun sídlaPodzámska 41/A Hlohovecpredtým Rázusova 73 Hlohovec
  4. 1. 1. 2017Nový člen vedeniaPavol Sobotovič, konateľ
  5. 30. 12. 2016Nový spoločníkPavol Sobotovič, podiel 100 %
  6. 7. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023457238
  7. 22. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46594078

PS Colours, s.r.o. – tržby 74 tis. € – IČO 46594078