SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46598723

Zeleninovo, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým G & G service, s. r. o.

IČO
46598723
DIČ
2023499753
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIvan Garay+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Zeleninovo, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 23. 3. 2012. Vo vedení firmy: Ivan Garay a Maroš Goldschmidt. V roku 2024 mala firma tržby 26,3 mil. € (+26,5 %) a zisk 842 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 10 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
26,3 mil. €
Za rok
+27 %
010 mil.20 mil.30 mil.2013—2014×142015−60 %2016+20 %2017+69 %2018−8 %2019−11 %2020+231 %2021−1 %2022×44,32023+90 %2024+27 %
  • Najlepší rok
    2022, ×44,3

Ukazovatele 2024

  • Marža
    3,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,3 %
    −18,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    25,4 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,8 %
    −20,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby26 325 803 €20 810 468 €10 964 921 €247 479 €250 322 €75 643 €84 685 €91 869 €54 500 €45 461 €112 997 €8 100 €
Výsledok hospodárenia842 481 €783 849 €382 126 €151 306 €89 845 €1 523 €5 830 €21 263 €−8 327 €−1 936 €18 999 €−1 497 €
Aktíva spolu3 321 396 €3 051 991 €2 165 390 €325 207 €230 151 €133 958 €161 262 €364 363 €299 056 €38 742 €115 629 €12 156 €
Vlastné imanie2 200 095 €1 387 499 €659 542 €277 416 €126 110 €36 266 €35 843 €33 105 €11 842 €20 169 €22 105 €3 106 €
Podané18. 6. 202527. 6. 202415. 6. 202326. 3. 20226. 3. 202113. 3. 202027. 3. 201926. 3. 201828. 3. 201729. 3. 201623. 6. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 10 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
122 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023499753
platiteľ od 27. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 80371/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47110 Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
G & G service, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2012
  • finančný leasing,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20241. z 10
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

68 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 68.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2025 · 9 záznamov

  1. 18. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 12. 3. 2022Presun sídlaGalvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Rovinka 555/32 Rovinka
  3. 30. 9. 2021Zmena obchodného menaZeleninovo, s. r. o.predtým G & G service, s. r. o.
  4. 25. 1. 2019Presun sídlaRovinka 555/32 Rovinkapredtým Narcisová 19 Dunajská Lužná
  5. 4. 8. 2016Presun sídlaNarcisová 19 Dunajská Lužnápredtým Rovinka 643 Rovinka
  6. 7. 11. 2014Presun sídlaRovinka 643 Rovinkapredtým Rovinka 1423 Rovinka
  7. 10. 6. 2014Presun sídlaRovinka 1423 Rovinkapredtým Rovinka 974 Rovinka
  8. 27. 7. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023499753
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46598723

Zeleninovo, s. r. o. – tržby 26,3 mil. € – IČO 46598723