SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46607994

Vinkovič s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vinosady · od 2012

predtým PERUHAM s. r. o.

IČO
46607994
DIČ
2023462881
Sídlo
Pezinská 8, 902 01 Vinosady
firmy v okolí

KonateľDarina Mendlová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vinkovič s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vinosady, v registri od 23. 3. 2012. Vo vedení firmy: Darina Mendlová a Marián Mendl. V roku 2025 mala firma tržby 19 tis. € a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3073. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19 tis. €
Za rok
+284 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+33 %2015+24 %2016+213 %2017+39 %2018−49 %2019+8 %2020−50 %2021−74 %2022+95 %2023+93 %2024−65 %2025+284 %
  • Najlepší rok
    2025, +284 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -5,7 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,9 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,7 %
    +3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby19 298 €5 029 €14 459 €7 510 €3 842 €14 904 €30 034 €27 895 €54 557 €39 261 €12 549 €10 117 €7 582 €
Výsledok hospodárenia−1 389 €−974 €−2 574 €−3 839 €−12 001 €−5 569 €−4 022 €−4 690 €−5 976 €12 072 €−15 600 €−13 071 €−5 690 €
Aktíva spolu158 927 €138 055 €116 312 €101 389 €108 279 €107 223 €94 641 €68 250 €55 196 €31 056 €39 053 €25 158 €25 596 €
Vlastné imanie24 295 €25 684 €5 658 €1 231 €5 071 €5 816 €2 386 €6 407 €11 096 €17 072 €−10 600 €−13 768 €−697 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202131. 10. 202029. 6. 201924. 6. 201829. 6. 201728. 6. 201628. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3073. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023462881
platiteľ od 1. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pezinská 8, 902 01 Vinosady
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82095/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PERUHAM s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vinosady.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Poľnohospodárska živočíšna výrobaod 2012
  • Poľnohospodárska rastlinná výrobaod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 320 € · posledná 11. 12. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253073. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 9. 2022Nový člen vedeniaDarina Mendlová, konateľ
  3. 28. 9. 2022Nový člen vedeniaMarián Mendl, konateľ
  4. 1. 8. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023462881
  5. 30. 5. 2012Presun sídlaPezinská 8 Vinosadypredtým Palackého 5/85 Trenčín
  6. 25. 5. 2012Zmena obchodného menaVinkovič s. r. o.predtým PERUHAM s. r. o.
  7. 25. 5. 2012Nový spoločníkDarina Mendlová, podiel 50 %
  8. 25. 5. 2012Nový spoločníkMarián Mendl, podiel 50 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46607994

Vinkovič s. r. o. – tržby 19 tis. € – IČO 46607994