SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46612033

NAZAL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lažany · od 2012
IČO
46612033
DIČ
2023484287
Sídlo
082 32 Lažany
firmy v okolí

KonateľRudolf Mišenko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NAZAL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lažany, v registri od 30. 3. 2012. Vo vedení firmy: Rudolf Mišenko a Lukáš Mišenko. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+5,6 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať37. z 133 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+111 %
01 mil.2 mil.2013—2014+11 %2015+21 %2016−27 %2017+47 %2018−2 %2019+5 %2020+4 %2021+19 %2022+16 %2023−11 %2024+4 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,7 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,3 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 580 282 €1 495 919 €1 441 130 €1 612 103 €1 383 897 €1 161 050 €1 119 213 €1 069 353 €1 086 954 €738 810 €1 007 564 €831 065 €750 136 €
Výsledok hospodárenia33 405 €40 389 €51 175 €58 488 €41 831 €54 219 €26 771 €17 432 €17 183 €25 906 €35 859 €18 129 €5 620 €
Aktíva spolu796 151 €782 499 €833 010 €642 661 €726 235 €463 323 €356 585 €349 766 €371 876 €318 064 €357 116 €304 144 €284 096 €
Vlastné imanie435 646 €402 242 €361 855 €310 678 €252 191 €210 358 €156 141 €129 371 €115 438 €98 256 €72 350 €36 492 €20 946 €
Podané19. 6. 202625. 6. 202528. 6. 202427. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202025. 6. 20196. 3. 201830. 3. 201722. 3. 201624. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
37. z 133 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023484287
platiteľ od 1. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
082 32 Lažany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25818/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45310 Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lažany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 106 tis. € · posledná 27. 10. 2023

Posledné zmluvy

  • Partnerstvo BACHUREŇZmluva o poskytnutí finančného príspevku č. IROP-CLLD-P755-511-001-00386 tis. €27. 10. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202537. z 133
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2017Nový spoločníkLukáš Mišenko, podiel 85 %
  3. 1. 2. 2017Nový spoločníkRudolf Mišenko, podiel 15 %
  4. 17. 3. 2014Nový člen vedeniaLukáš Mišenko, konateľ
  5. 1. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023484287
  6. 30. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46612033

NAZAL s.r.o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 46612033