SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46613218

Zdravíčko Evera s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým MELSALL s. r. o.

IČO
46613218
DIČ
2023528749
Sídlo
Galvaniho 4321/6, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľVladimír Šustek+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Zdravíčko Evera s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 30. 3. 2012. Vo vedení firmy: Vladimír Šustek a Milan Habuda. V roku 2025 mala firma tržby 226 tis. € (−4,3 %) a zisk 28 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
226 tis. €
Za rok
−4 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+152 %2015−83 %2018×22,22019×14,72020+46 %2021+51 %2022+24 %2023+21 %2024+2 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2018, ×22,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,3 %
    +14,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,8 %
    +37,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,1 %
    +32,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,3 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby225 577 €235 752 €232 153 €191 950 €155 339 €102 896 €70 365 €4 800 €——216 €1 258 €500 €
Výsledok hospodárenia27 842 €−4 596 €44 651 €24 502 €18 440 €35 €15 201 €3 851 €−569 €−564 €−348 €715 €300 €
Aktíva spolu102 859 €80 371 €97 465 €68 086 €46 202 €16 843 €32 064 €9 948 €5 146 €5 715 €6 278 €6 626 €500 €
Vlastné imanie90 255 €72 414 €77 010 €52 358 €27 856 €9 416 €23 518 €8 317 €4 466 €5 035 €5 598 €5 946 €300 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202525. 6. 202429. 6. 202324. 6. 202231. 3. 202127. 5. 202021. 2. 20199. 3. 201817. 2. 201728. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2228. z 15 642 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023528749
platiteľ od 1. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 4321/6, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 80548/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MELSALL s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • vedenie účtovníctva,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 12. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252228. z 15 642
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2020Presun sídlaGalvaniho 4321/6 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Hálova 18 Bratislava
  3. 17. 9. 2020Nový spoločníkGurmán group s. r. .o., podiel 100 %
  4. 1. 7. 2020Nový člen vedeniaVladimír Šustek, konateľ
  5. 1. 7. 2020Nový člen vedeniaMilan Habuda, konateľ
  6. 1. 12. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023528749
  7. 5. 9. 2012Zmena obchodného menaZdravíčko Evera s.r.o.predtým MELSALL s. r. o.
  8. 5. 9. 2012Presun sídlaHálova 18 Bratislavapredtým Dostojevského rad 1 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46613218

Zdravíčko Evera s.r.o. – tržby 226 tis. € – IČO 46613218